Sanat Hotel Pera

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sanat Hotel Pera
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sanat Hotel Pera Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sanat Hotel Pera Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sanat Hotel Pera Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Hotel Pera kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sanat Hotel Pera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sanat Hotel Pera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sanat Hotel Pera kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sanat Hotel Pera kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Sanat Hotel Pera Hakkında

1997 senesinin 4 Nisan’ında faaliyet göstermeye başladık. Nevizade’de tarihi bir binada bulunan mekânımız; 35 metrekarelik bir alandaydı ve 6 masayla hizmete başlamıştı. Bugün ise Sanat Performance Beyoğlu’nun gözde eğlence mekânlarından biri. Teraslarımız ve bahçemizle birlikte 2000 konuğa kadar hizmet verebiliyoruz. Mekânımızda ünlü DJ’leri ve sanatçıları ağırlıyoruz. Yeme, içme ve eğlence noktalarında konuklarımıza kusursuz davetler organize ediyoruz.

Davetleriniz için 4 farklı alanımız bulunuyor. Bunlardan bahsedecek olursak:

• Sanat Performance, yaz kış değerlendirdiğimiz çok amaçlı bir davet alanıdır. Kokteyl düzeninde 1500 konuk, yemek düzeninde ise 800 konuk ağırlayabiliyoruz. Eşsiz teknolojik donanıma sahip ses ve ışık sistemimizin bulunduğu bir alandır. Çok fazla konuğun katılacağı aktivitelerde değerlendiriyoruz.

• Sanat Cafe Bar & Şarap Evi ise 600 kişiliktir. Şarap evi katımız olduğu gibi şarap mahzenimiz de bulunmaktadır. Arka bahçemizde açık havanın tadını çıkararak keyifle şaraplarınızı yudumlayabileceğiniz bir organizasyon planlıyorsanız, harika bir alternatif. Gece saat 04:00’a kadar açık olan şarap evimizde; tazeliğin ve lezzetin ön planda olduğu yemeklerin tadına bakabilir, zengin kokteyller ve içkileri yudumlayabilirisiniz.

• Sahne Teras 500 konuk kapasiteli teras katımızdır. Lezzetli yemekler yiyerek zengin kokteyl menümüzden tercihler yapabileceğiniz bu katımızda; gündüz ve gece manzarasını 4 mevsim keyifle izleyebilirsiniz.

• Sanat Restaurant Cafe & Bar ise seneler önce faaliyet göstermeye başladığımız ilk alanımız. Bugün ise 20 yıldır dekorasyonunu koruyan bu alanda sohbetli eğlencelerin vazgeçilmezidir. Taş plaklardan kaydedilmiş eski şarkıların ve rum müziklerinin çaldığı bu alanda konuklarımızı nostaljik bir yolculuğa çıkarıyoruz.


Davetiniz için ön planda olanın lezzet mi sohbet mi yoksa eğlence mi olduğuna karar vermeniz bizim için yeterli. Hepsini bir arada bulabileceğiniz mekânlarımız arasında önceliğinize göre tercih yapabilirsiniz.

After party ve bekarlığa veda partisi organizasyonları için harika bir alternatif olan mekânımızda unutulmaz bir eğlence gerçekleştirmek istiyorsanız; yapmanız gereken çok kolay. Form üzerinden ekibimizle irtibata geçebilir, Sanat Performance fırsatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Nevizade, Kameriye Sk. No:13, 34435 Beyoğlu / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sanat Hotel Pera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.