Levendiz

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Levendiz
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Levendiz Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Levendiz Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Levendiz Sıkça Sorulan Sorular

Levendiz kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Levendiz kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Levendiz kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Levendiz kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Levendiz kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Levendiz Hakkında

Boğazın eşsiz manzarasına karşı Levendiz Arnavutköy’de buluşuyoruz.
Bir İstanbul markası olan meyhanemiz Ege’nin mavi ve beyaz enerjisini sizlere getiriyor.
Dostlarınızda akşamları uğrayıp eğlenebileceğiniz bir meyhanenin ötesinde özel davetlerinizi de gerçekleştirebileceğiniz bir mekânız. Düğün kutlamaları, kına eğlenceleri, şirket yemekleri sıklıkla yaptığımız organizasyonlarımız.

Meyhanemize adım attığınız ilk andan itibaren misafirlerimize kendini özel hissettirmek temel gayemiz. Bunun için gerek karşılama ekibimiz gerekse servis elemanlarımız daima güler yüzlü ve içten bir şekilde yaklaşıyor. Bu doğrultuda sorumluluklarını yerine getiriyor.

Belirtmiş olduğumuz gibi sizleri bir misafirimiz oluyor görüyoruz. Türk örf ve adetlerinde olduğu gibi misafirlerimizi kusursuz bir şekilde ağırlıyoruz.
Samimi ambiyansımızı masa tercihimizden dahi anlamanız mümkün oluyor. Tıpkı Ege sofralarında olduğu gibi uzun masalarımıza konuklarımız tüm sevdikleriyle boylu boyunca oturabiliyorlar. Masalarımızda ise; Geleneksel Ege mutfağından mezeler ve ana yemekler… Geniş Levendiz menüsünde aradığınız tüm alternatifleri bulmanız mümkün. Gece boyu bol kahkaha ve bol eğlence ise organizasyonumuzun cabası.

Saat 20:00’da açılan meyhanemizde gece saat 01:00’e kadar eğlence devam ediyor…
Kına organizasyonlarınıza özel olarak dilerseniz daha erken saatlerde açılabilir yahut daha geç saatlere kadar eğlenceye devam edebiliriz.
Bekarlığa veda gecesi mi yoksa geleneksel kına eğlencesi mi istediğiniz ise asıl önemli noktamız. Bekarlığa veda gecesi konsepti istiyorsanız; akşamları fasıl eğlencemize katılabilirsiniz.
Şayet kına gecesi konsepti istiyorsanız; meyhanemizi organizasyonunuz için kapatıyoruz. Yalnızca sizin ve konuklarınızın olduğu bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.
Kına töreninde duygusallaşıyor, ardından müzikler eşliğinde eğlenmeye devam ediyoruz. Popüler kına listelerini veya önceden belirlemiş olduğunuz müzikleri çalıyor; konuklarınızla unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz de meyhane atmosferinde bir kına organizasyonu planlıyorsanız; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Levendiz Meyhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Bebek Mah., Küçük Bebek Cad. No:85, 34275 Beşiktaş/Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Levendiz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.