Zeno Kına Evi

0212 963 3479

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

₺8.000 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Yemeksiz, Paket
₺8.000 Fiyat Al
Son gün 31/12/2022

Zeno Kına Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Zeno Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Zeno Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Zeno Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Zeno Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Zeno Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Zeno Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Zeno Kına Evi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Zeno Kına Evi düğün dışında hizmeti vermektedir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi

Zeno Kına Evi Hakkında

Kültürümüzdeki gelenekleri yaşatma fırsatı bulduğumuz en eğlenceli davetlerden ilki kuşkusuz kına geceleri. Özellikle gelinlerimizin özenle hazırlandığı bu güzel gece için biz de titizlikle düzenlemelerimizi yaparak çiftlerimizle birlikte kusursuz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştiriyoruz. 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Zeno Kına Evi Bağcılar’ın sevilen, tanınan kına mekanlarından biri olmasıyla kalitesini ispat etmiş bir salon diyebiliriz.

Davet Alanları

Zeno Kına Evi düğün davet çatısı altına dahil edilebilecek çeşitli organizasyon türleri için ideal bir kapalı salon bulunduruyor. Bu salonun kapasitesini oluşturan davetli sayısı kına geceleri kapsamında 100 ila 200 kişi arasında değişiyor. Açılır kapanır tavan sistemimiz sayesinde dilerseniz terasımızı da kullanıma açabiliyoruz. Salonumuz içerisinde konuklarımızı rahatsız edecek büyüklükte kolonlar bulunmuyor. Alanımızın ferahlığı misafirlerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Dekorasyon

Kına organizasyonlarının vazgeçilmez rengi sizin de tahmin ettiğiniz gibi kırmızı. Biz de işletme olarak organizasyonunuza hazırlanırken daha kırmızının ön planda olduğu dekoratif ürünler seçmeyi uygun buluyoruz. Kırmızı cibinlikle çevrelenmiş kırmızı kına tahtımız ve yastıklarımız salonumuzun en görünür noktasına yerleştiriliyor. Misafirlerimizi beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalarla oluşturduğumuz oturma düzenimizde ağırlıyoruz. Masalarımız gold supla, gold vazo ve renkli çiçeklerle süslenirken sandalyelerimize gold tokalı kırmızı tüller bağlanıyor.

Hizmetler

Yemekli bir kına gecesi düşünürseniz menü alternatiflerimizden faydalanabilirsiniz. Kına geceleri bol eğlence anlamına geliyorsa müziğe yer vermemek olmaz bu yüzden orkestra ve DJ gibi hizmet seçenek seçeneklerimiz mevcut. Son teknoloji ses sistemimiz sayesinde müzik performanslarının zevki salonun her köşesine yayılacak. Fotoğrafçılarımız da kına geceniz boyunca sizin bu coşkulu anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızda bulunuyor. Gelinlerimiz bindallı ve kaftan modellerimizi inceleyebilir. Kına mumu, kına tepsisi gibi gerekli malzemeler tarafımızdan temin edilebiliyor.

A’dan Z’ye aradığı tüm hizmet içeriklerinin en kalitelisini çiftlerimize sunuyor, bizi tercih ettikleri için pişman olmayacaklarını doğrulamak için beklentilerini tümüyle karşılamaya odaklanıyoruz. Merkezi ve kolay ulaşım şartlarına sahip lokasyonumuz da çiftlerimiz için tercih edilme nedeni olarak nitelendiriliyor. Zeno Kına Evi fiyatları, hizmet paketleri, adres bilgisi gibi konulardaki detaylara iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 3479
 • Adres:

  İnönü Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No.5 BAĞCILAR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeno Kına Evi Yol Haritası

Zeno Kına Evi Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Füsun

Düğün Tarihi: 10.03.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


bekarlığa veda için vazgeçilmeyecek tek adres :) çok fazla ilgili ve güleryüzlüler tüm ekibe teşekkür ederim

n&m

Neşe & Murat

Düğün Tarihi: 11.07.2021


kınaysa mutlaka zeno dj ise reva ama mutlaka reva mekan kınaya çok uygun.

e&u

Evin & Ufuk

Düğün Tarihi: 10.07.2021


bağcılarda böyle bir mekan yaptıkları için yılmaz beye teşekkür ediyorum.ferah şık bir yer.ilgi alaka çok sıcak.kına yapacak olanlara tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.