Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Gönül Davet Bakırköy Çamlık

5,0
 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 250

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Sıkça Sorulan Sorular

Gönül Davet Bakırköy Çamlık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gönül Davet Bakırköy Çamlık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gönül Davet Bakırköy Çamlık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gönül Davet Bakırköy Çamlık kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gönül Davet Bakırköy Çamlık kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Hakkında

Çamlık Gönül Davet Bakırköy, 1972 yılından bu yana en özel davetlerinize ev sahipliği yapan Gönül Davet Franchise firmamızın gözde ve merkezi şubelerinden biri. İstanbul’un farklı yerlerindeki sayısız şubemizde kalitemizi ve deneyimimizi tüm hizmetlerimize yansıtıyoruz. Davet ve balo salonu mekanlarımızda, kır bahçelerimizde ve 7.000 metrekare kapalı alanımızda size hayallerinizdeki kına ve bekarlığa veda eğlenceleri için çok zengin alternatifler hazırladık.

Davet Alanları

Salonumuz otantik dekorasyonu ve ferah alanıyla şık bir atmosfer sunuyor. Kına geceleriniz ve bekarlığa veda eğlencelerinizde sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz bu samimi ortamda 200 kişi ağırlayabiliyoruz. Kına tahtımızı salonun en keyifli köşelerinden birine kuruyoruz. Misafirlerinizin doyasıya eğlenmesi için renkli bir sahnemiz ve geniş bir dans pistimiz var. Işık ve ses sistemlerinde ise en son teknoloji ekipmanlarla çalışıyoruz.

Dekorasyon

Taş ve ahşap dokuya sahip duvarlarla çevrili salonumuzda krem ve kahve tonlarının uyumunu görebilirsiniz. Bakırköy Gönül Davet kına gecelerinde masa düzenimizi 10 kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalarla davetli sayınıza göre organize ediyoruz. Süslemelerde size şamdanlar, renkli tüller ve geleneksel kına gecelerinin tüm dekorasyon alternatiflerini sunuyoruz. Hayalinizde çok farklı bir kına gecesi varsa dışarıdan aksesuar kiralamanıza da yardımcı olabiliriz.

Hizmetler

Kına ve bekarlığa veda geceleri için hazırladığımı paketlerde eğlence sektörünün en son trendlerine de yer veriyoruz. Kına ekibi, kına süslemesi, kına takımı ve gelin ile nedimeleri için bindallı ve kaftan temini gibi hizmetlerimiz paketlerimizin en genel hizmetlerinden. Çiftlerimize ve misafirlerine renkli bir gece yaşatmak için volkan ve konfeti şovlarımızın yanı sıra semazen, zenne ve oryantal gösterileri de sunuyoruz.

Gönül Davet Salonu Bakırköy de diğer şubelerimizde olduğu gibi kaliteli hizmet ve unutulmaz davetlerin tek adresi olmaya devam ediyor. Farklı konseptlerde butik bir kına veya bekarlığa eğlencesi hayaliniz varsa, hemen randevu alıp bizi ziyaret edin. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya bilgi formumuzu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çizdiğiniz yolda, Gönül Davet olarak her zaman yanınızdayız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Diğer

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Zuratbaba Mah. İncirli Cad. Hür Sok No 1/a Bakırköy/İstanbul

Gönül Davet Bakırköy Çamlık Düğün Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Nesrin & Kalehan

Düğün Tarihi: 09.11.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Aynur hanım sürecin en başından itibaren çok yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bütün ekip a dan z ye kadar her ihtiyacınıza koşuyor. Her şey istediğiniz gibi oluyor günün sonunda. Tüm misafirler ortam, süslemeler ve hizmet konusunda çok memnun ayrıldılar. Yiyecekler sıcak, taze ve... devam 

Esra & Serdar

Düğün Tarihi: 17.09.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

17.09.2023 tarihinde nişan organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Başta Aynur Hanım olmak üzere tüm ekip şahane. Her şey istediğimiz gibiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.