Bozhane Green Park

E-posta Gönder

Bozhane Green Park Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Bozhane Green Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Bozhane Green Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bozhane Green Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bozhane Green Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bozhane Green Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bozhane Green Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bozhane Green Park Hakkında

Bozhane Green Park, Beykoz’da faaliyet gösteriyor. Hayal ettiğiniz kına gecesi organizasyonunuza kavuşmanız için organizasyon ekibimizle beraber bekliyoruz. Hem açık hem de kapalı alana sahip olan Bozhane Green Park, 20 dönüme yakın alana yayılmış durumda. Kapalı alanında 150 kişiyi ağırlayabilen mekânımızın açık alanında ise 3500 kişiye hizmet verebiliyoruz. Düğün ve kına organizasyonlarınız dışında kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Hatta Bozhane Green Park piknik alanına da sahip. Büyük organizasyonlarınızın için biçilmiş kaftan olan mekânımızda her mevsim hizmet verebiliyoruz.

Kına geceleri arkadaşlarınızla evlilik öncesi eğlenebildiğiniz ve stres atabildiğiniz en önemli gece. Kına gecesini unutulmaz kılmak mekân seçimi ve organizasyona bağlı. Mekân için bizi seçtiniz ve sıra geldi organizasyona.

Organizasyonlarınızda bütün detayları düşünüyor. İsteklerinizi yerini getirmek için bütün ekip olarak çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile beraber dekorasyondan başlayarak her detayı ince düşünüyoruz. Açık mekânımızda beyaz tonlarına ağırlık veriyoruz. Tabii ki, seçtiğiniz konsepte göre mekânın giydirmesi değişiyor.

Geleneksel bir kına gecesi tercih ediyorsanız kırmızı renklere ağırlık veriyoruz. Osmanlı konseptinde gerçekleştirmek istediğiniz kına gecelerininiz de daha ihtişamlı aksesuarlara yer veriyoruz. Hint konsepti tercih ederseniz rengârenk kumaşlardan oluşan süslemeler ile mekânımıza farklı hava katıyoruz. Hint konsepti ya da Osmanlı konseptine uygun olarak farklı dans gösterileri yapabiliriz. Dans gösterileri için çözüm ortaklarımızı tercih edebilirsiniz. Eğer talebiniz olursa organizasyonu dışarıdan da sağlayabilirsiniz. Kına tahtı, kına süslemeleri ve kına tepsisi hepsini bizde de bulabilirsiniz.

Gelin, beraber hayatınızın en önemli gecelerinden birini planlayalım. Sevdiklerinizle eğlencenizi üst seviyeye çıkaralım. Müzisyenlerimiz ile beraber zevkinize uygun müzik listeleri oluşturuyoruz. En güzel şarkılar o gece sizini için yankılanacak. Organizasyon sorumlumuz ile kına gecesi öncesinde ön görüşmenizde bütün detayları ön toplantıda gerçekleştirebilirsiniz.
Formu eksiksiz doldurarak Bozhane Green Park ile iletişime geçin, istediğiniz bütün detayları sizin için gerçekleştirelim.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyetköy Bozhane Sapağı Boğaziçi Cad. No 37/A Cumhuriyetköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bozhane Green Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.