Keyif Bahçesi

E-posta Gönder

Keyif Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Keyif Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Keyif Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Keyif Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Keyif Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Keyif Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Keyif Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Keyif Bahçesi Hakkında

Kına geceniz için doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir mekân tercih etmek istemez misiniz? Keyfi Bahçesi size tam da bu imkânı doyasıya tatmanızı sağlıyor. Yıllardır eğlence sektörünün yanı sıra düğün sektöründe de faaliyet gösteren işletmemiz kına organizasyonlarınız için de size ve değerli konuklarınıza kapılarını sonuna kadar açıyor. Eğlencenin tam anlamı ile dibine vuracağınız kına gecenizde Keyif Bahçesi Aydın canlı müzik konsepti ile kına gecenizi doyumsuz bir hale getirecek.


Düğün öncesi tüm o stresinizi ve de yorgunluğunuzu atmak istersiniz diye düşünerek hareket ediyoruz. Bu sebep ile diyoruz ki: “Kendinizi profesyonel ellere bırakın ve eğlencenin tadını çıkarın!”


Özel günleriniz için çalışmalarımızı beraber yürüttüğümüz bir organizasyon firması da mevcut. Peki bu süreci nasıl yönetiyoruz? Öncelik ile sizin ile yüz yüze bir görüşme yapıyoruz. Bu aşamada kına gecenize dair kafanızda tasarladığınız bir konsept var ise detayları ile öğrenmeye çalışıyoruz. Sonrasında çalışmalarımızı yürüttüğümüz organizasyon firması ile görüşerek yönelttiğiniz talepleri onlara aktarıyoruz.


Eğer düşündüğünüz herhangi bir konsept yok ise de bu konuda yine size fikirlerimiz ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Son yıllarda en çok ne tercih ediliyor? Gelin adayları nasıl bir kına gecesi ile memnun oluyor? Tüm bunları detaylı bir şekilde beraber konuşup tartışıyoruz. En nihai karar tabi ki size ait oluyor. Siz kendinizi nasıl mutlu hissedeceksiniz biz o şekilde hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz.


Çocuklu misafirleriniz için bir de oyun parkı alanımız mevcut. Tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli olmak ile birlikte öncelik tabi ki minik misafirlerimizin oluyor.


Kına düğününüz için ister kapalı isterseniz kır alanımızı tercih edebileceğiniz işletmemiz Aydın Keyif Bahçesi fiyatları için bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aydın-İzmir Karayolu Kızılcaköy yolu üzeri 2. km Efeler/AYDIN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Keyif Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.