Kına ve Bekarlığa Veda Galerileri

Kına ve bekarlığa veda için bindallı modelleri, kına gecesi aksesuarları ve son moda kına elbiseleri... Hepsi Düğün.com galerilerinde!

Kına Gecesi Kıyafetleri

Yıllardan beri vazgeçilmeyen adetlerimiz arasında yer alan kına gecesinin kendine özel bindallı, kaftan, şalvar gibi özel kıyafetleri vardır. Bu kıyafetler yöreden yöreye, adetten adete farklılık gösterebilir. Eskiden kına gecelerinde gelin adayları sadece bindallı giyerken artık bindallı dışında kaftan ve yöresel şalvarlar da giymeye başladılar. Nakışlı ve bol işlemeli olan kına gecesi kıyafetlerinde genellikle kırmızı, bordo, mor ve yeşil tonları öne çıkıyor. Kına gecesi kıyafeti firmaları sizin talepleriniz doğrultusunda klasik modellerin dışına çıkarak püskül ya da tüy gibi farklı işlemelerle değişik renklerde tasarımlar hazırlayabiliyor. Kına gecesi kıyafetinizi belirlerken bu sayfadaki farklı bindallı ve kaftan modellerinin bulunduğu galerileri inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Tıpkı düğünlerde olduğu gibi kına gecelerinde de konsept uygulayabilirsiniz. Hindistan temalı renkli hint kına konsepti son yıllarda gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu tarz kınalarda Turuncu, yeşil sarı gibi canlı renklerde hareketli kına kıyafetleri, altın kafa aksesuarları ve vücuda yapıştırılan renkli yapışkan taşlar kullanılıyor.

Kına Organizasyonları İçin Kına Gecesi Aksesuar Modelleri

Kına organizasyonları eğlenceli kınalar için vazgeçilmez unsurlardandır. Geceyi şenlendiren kına dans ekiplerinin dışında misafirlere dağıtacağınız konuşma balonları, maskeler, zilli kemerler ve tefler gibi aksesuarlar kına gecenizin daha eğlenceli geçmesini sağlayabilir. Gösterişli bir kına gecesi yapmak istiyorsanız altın varaklı, kadife koltuklu bir kına tahtı kullanabilirsiniz. Bu tahtta hem kınanız yakılır hem de sonrasın misafirlerinizle fotoğraf çekinebilirsiniz. Vazgeçilmez kına aksesuarlarından biri de o geceden hatıra kalacak olan kına keseleridir. Bu keseler; tül, kadife, dantel, saten gibi değişik materyaller kullanılarak hazırlanır. Kına kesesi modelleri galerilerini inceleyerek sizin kınanıza en çok uyan tasarımı bulabilirsiniz.