Zeynep Kırker Medikal Estetik

Listeme ekle
Zeynep Kırker Medikal Estetik


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Zeynep Kırker Medikal Estetik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği 03.03.2007'de Bursa'da kuruldu. Bursa daki sağlık bakanlığından onaylı en genç kliniklerden biri olan Polikliniğimiz çok genç olmasına rağmen büyük bir gayretle çok yol katetti.
Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği olarak hastalarımıza; temiz, güler yüzlü bir ortamda kişiye özel tedavi seçenekleri sunmak, kaliteli hizmet vermek, FDA ve Medikal CE onaylı cihazlarla uygun tedavileri sunmak amacımızdır. Bütün uygulamalarımız doktorumuz Zeynep Kırker gözetiminde, konusunda uzmanlaşmış bir kadro ile uygulanır.
Estetik, yapılan işte doğayı taklit etme ya da yapılan işin doğayla uyumlu olmasını sağlama ve eseri göze batmayan duruma getirme sanatıdır.
İnsanoğlu varoluşundan bugüne güzel görünme ve güzel olanı isteme arzusuna sahip olmuştur. Dış görünüm insanın psikolojisini etkilediği gibi estetik kaygıları aşmış olmak da özgüven ve başarıyı getirir. Son yıllarda estetik ve plastik cerrahideki gelişmeler de insanların bu arayışlarını karşılar hale gelmiştir. Toplumsal gelişmeler, ekonominin ve kültürün artışı ile medikal estetik alanına olan talep de artmıştır.
Polikliniğimizde cerrahi operasyonlara hazır olmayan hastalarımızın, medikal taleplerini karşılarken en önemli amacımız doğal görünüm ve bu görünümün devamını sağlamaktır.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Zeynep Kirker Adres Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Akasya Sok. Begonya Sitesi A Blok Zemin Kat 16130 Nilüfer
Nilüfer,
Zeynep Kırker Medikal Estetik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zeynep Kırker Medikal Estetik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap