Zeynep Kırker Medikal Estetik*

Zeynep Kırker Medikal Estetik
Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği 03.03.2007'de Bursa'da kuruldu. Bursa daki sağlık bakanlığından onaylı en genç kliniklerden biri olan Polikliniğimiz çok genç olmasına rağmen büyük bir gayretle çok yol katetti.
Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği olarak hastalarımıza; temiz, güler yüzlü bir ortamda kişiye özel tedavi seçenekleri sunmak, kaliteli hizmet vermek, FDA ve Medikal CE onaylı cihazlarla uygun tedavileri sunmak amacımızdır. Bütün uygulamalarımız doktorumuz Zeynep Kırker gözetiminde, konusunda uzmanlaşmış bir kadro ile uygulanır.
Estetik, yapılan işte doğayı taklit etme ya da yapılan işin doğayla uyumlu olmasını sağlama ve eseri göze batmayan duruma getirme sanatıdır.
İnsanoğlu varoluşundan bugüne güzel görünme ve güzel olanı isteme arzusuna sahip olmuştur. Dış görünüm insanın psikolojisini etkilediği gibi estetik kaygıları aşmış olmak da özgüven ve başarıyı getirir. Son yıllarda estetik ve plastik cerrahideki gelişmeler de insanların bu arayışlarını karşılar hale gelmiştir. Toplumsal gelişmeler, ekonominin ve kültürün artışı ile medikal estetik alanına olan talep de artmıştır.
Polikliniğimizde cerrahi operasyonlara hazır olmayan hastalarımızın, medikal taleplerini karşılarken en önemli amacımız doğal görünüm ve bu görünümün devamını sağlamaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Zeynep Kırker Medikal Estetik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zeynep Kırker Medikal Estetik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap