Güzellik Merkezleri Antalya

Hypoxi Design Your Body

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hypoxi Design Your Body Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı Epilasyon Makyaj Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Hypoxi Design Your Body Hakkında

Düğün hazırlıkları sadece bir yüzük seçimiyle bitmiyor. Gelinlik modeline karar vermek, davetli listesinin hazırlanması, davetiyelerin bastırılması, mekana karar verilmesi, menü seçimi yapılması gibi detaylarla uğraşmak da gerekiyor. İşte tam bunlar arasında belki de o günün en önemli kısmı olan kendimizi gözden kaçırıyoruz.

Hayatınızın en mutlu gününe sayılı günler var ve bu özel günde tüm organizasyonla birlikte gelinliğinizin veya damatlığınızın içinde mükemmel görünmek istiyorsunuz.

Hypoxi ile artık bu mümkün tam hayal ettiğiniz gibi görünmeniz için istediğiniz bölgeden incelmenizi, vücudunuzu yeniden tasarlamanızı sağlıyor. Yeter ki İsteyin.......

Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken daha az zamanda, daha az efor sarf ederek sadece hedeflenen problemli bölgeleri şekillendiriyor ve yağların yakımını sağlıyor. Nasıl mı? Vücut her zaman en çabuk kullanılabilecek yağı ilk önce atar ve bu da vücutta kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde gerçekleşir. Ancak problemli bölgelerimizin içerdiği yağ minderleri dolayısıyla maalesef iyi bir dolaşıma sahip değildir ve bu nedenle de ne kadar spor yaparsak yapalım bu bölgelerdeki kötü kan dolaşımı dolayısıyla yağ minderleri hiçbir zaman erimezler. HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırmak ve yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlamaktır.

Hypoxi 4 farklı cihazın, farklı işlevleri sayesinde etki gösteriyor…

Vakum ve yüksek basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan PATENTLİ HYPOXI' de;
Trainer L250 ile; yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağlar eritiliyor. Trainer S 120 ile; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanması sağlanıyor. Dermoloji cihazındaki basınç ve vakum ile; pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip oluyorsunuz. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor. Vacunaut terapisinde ise; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağlar eritiliyor.

Hypoxi'nin bölgesel kilo verme, vücut şekillendirme ve hedefli yağ yakma sistemi olarak ortaya çıkan bölgesel zayıflama sonuçları hakkında daha çok bilgi almak ve diğer zayıflama özellikle bölgesel zayıflama yöntemleri ile arasındaki farklar hakkında bilgi sahibi olmak için kampanya sayfamızdan ücretsiz deneme seansı başvurusu yapabilir. Hypoxi zayıflama merkezleri ve yöntemi hakkında uygulamalı bilgi alırken misafirperverliğimizin de keyfini yaşarsınız.

Hypoxi merkezlerinde bölgesel incelme hizmetleri dışında, Babor ile cilt bakımı ve ürün satışı, IPL Fotoepilasyon, Kryolan makyaj ve ürünlerinin satışı gibi hizmetler de verilmektedir. Sizleri Hypoxi merkezlerine sadece zayıflamak için değil aynı zamanda güzelliğinize katkı da bulunmak için de bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Şirinyalı Mh.Tekelioğlu Cd. Demir Apt. No:24/2-4

  • Haritadaki Konumu

    Hypoxi Design Your Body Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.