Vakko Wedding Gelinlik Koleksiyonları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:36 dakika

07.02.2024

Türkiye’de dünyaca ünlü gelinlik markalarını gelin adaylarıyla buluşturan Vakko Wedding, sunduğu geniş model ve fiyat seçenekleriyle birçok gelinin tercihi oluyor. "Vakko Wedding markaları arasında neler var?”, “Firmada gelinlik fiyatları nasıl?”, “Randevu nasıl alınır?” gibi soruları yanıtladık. İşte Vakko Wedding’e dair tüm detaylar!

2024 Vakko Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Türkiye’nin en iyi gelinlik markaları arasında yer alan Vakko Wedding, özel gelinlik modellerinin yanı sıra dünyaca ünlü 40’tan fazla gelinlik markası ve tasarımcının modellerini de gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Böyle olunca kafanda Vakko ile ilgili pek çok soru yanıtsız kalmış olabilir. Tek tek yanıtladık:

Vakko Gelinlik Fiyatları Nasıl?

Vakko Wedding bünyesinde Berta, Berta Muse, Berta Privée, Bliss Monique Lhuillier, Elie Saab, Galia Lahav, Gala Galia Lahav, Georges Hobeika, Lee Petra Grebenau, Monique Lhuillier, Oscar De La Renta, Saiid Kobeisy, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad gibi dünyaca ünlü tasarımcıların markalarının yanı sıra Bronx & Banco, Calla Blanche, Eva Lendel, Maria Lucia Hohan, Milla Nova, ML Monique Lhuillier, Nicole Milano, Pronovias, San Patrick, Self Portrait, Solace London gibi gelinlik markaları da yer alıyor. Dolayısıyla gelinliklerde fiyat aralığı seçeceğin modele ve tasarımcıya göre değişen geniş bir aralıkta. Vakko Wedding mağazalarında daha önceki sezonlardaki modelleri daha uygun fiyatlarla bulabilmek de mümkün.

Vakko Gelinlik Mağazaları Nerede?

Vakko Wedding İstanbul başta olmak üzere 5 farklı şehirde mağazalarıyla, dünyaca ünlü gelinlik markalarını gelin adaylarıyla buluşturuyor. Vakko Wedding House mağazalarının yanı sıra İstanbul’da iki, Ankara’da bir adet bulunan Pronovias mağazası da Vakko’ya ait.

Vakko Wedding mağazalarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Vakko Wedding House Zorlu
 • Vakko Wedding House Suadiye
 • Vakko Wedding Kuzu Ankara
 • Vakko Wedding House İzmir
 • Pronovias İstinye Park
 • Vakko Wedding Adana
 • Vakko Wedding Aqua Florya
 • Vakko Wedding Antalya
 • Vakko Wedding Emaar Square
 • Pronovias Suadiye
 • Pronovias Adana
 • Pronovias Ankara
 • Pronovias İzmir

Bu şubelerin yanı sıra diğer hazır giyim mağazaları olan Vakko Outlet’lerde de gelinlik seçenekleri yer alabiliyor. Ancak gitmeden önce bu mağazalara telefon edip Vakko Wedding Outlet bölümü olup olmadığını sormanda fayda var.

Vakko Wedding Randevusu Ücretli mi?

Vakko Wedding gelinliklerini denemek için randevu alman gerekiyor. Markadan randevu almak ücretli. Ancak bir kez ödeme yaptığında 6 ay içinde Vakko ve Pronovias mağazalarından birden çok randevu alma imkanın da bulunuyor. Ayrıca, eğer firmadan gelinlik almaya karar verirsen satın alacağın gelinliğin fiyatı üzerinden bu ücret düşülüyor.

Vakko Wedding Randevu

Vakko Gelinlik Modelleri

Markanın Vakko Collection adıyla kendi tasarımlarından oluşan gelinlik koleksiyonu bulunuyor. Vakko Collection gelinlik modelleri arasında kabarık modellerden düz kesim gelinliklere, romantikten gösterişliye birçok tarz ve kesimde gelinlik modelleri bulabilmen mümkün. Ayrıca markanın en yeni gelinlikleri arasında çıkarılabilir etekli modeller, üç boyutlu gelinlikler gibi en trend tasarımlar da yer alıyor. Markanın gelinlik modellerine Vakko Wedding House mağazalarından ulaşabilirsin.

Vakko Wedding mağazalarında, markanın kendi tasarımlarının yanı sıra dünyaca ünlü gelinlik markalarının en yeni koleksiyonlarını da bulabilirsin. Peki bu markalar arasında neler mi var? Gel, bu markalara ve tasarımlarına yakından bakalım:

Vakko Pronovias

Pronovias ile başlayalım. Ünlü İspanyol gelinlik firması Pronovias’ın tasarımları Türkiye’de Vakko mağazalarında gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Pronovias gelinlikleri arasında sadeden işlemeliye, balık kesimden prenses kesime kadar uzanan birçok model yer alıyor.

Gelinlik modellerinin yanı sıra nikah, evden çıkış evden çıkış ve after party için de farklı ve şık elbiselerinin de markanın koleksiyonu arasında yer aldığını söyleyelim.

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri

Pronovias imzalı daha fazla model incelemek istersen şu galerimize de bakabilirsin: Pronovias Gelinlik Modelleri

Vakko Elie Saab

Dünyaca ünlü gelinlik markalarından söz etmişken Elie Saab’dan bahsetmeden geçmek olmaz. Vakko Elie Saab tasarımlarını Türkiye’de gelin adaylarıyla buluşturuyor.

İddialı ve romantik gelinlikler ile dikkat çeken markanın en yeni tasarımları arasında danteller, işlemeler ve kabarık etekler de bulunuyor.

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding Zuhair Murad

Özellikle işlemeli ve kabarık gelinlik arayan gelin adaylarının Vakko mağazalarını ziyaret etmelerini öneriyoruz. Çünkü gösterişli tasarımlarıyla dikkat çeken Zuhair Murad’ın tasarımları burada kendilerini bekliyor! Murad, en yeni gelinliklerinde de tarzını konuşturuyor ve prenses, A ve balık kesim gibi ihtişamlı modellere koleksiyonunda yer veriyor.

Vakko Gelinlik Modelleri

Ayrıca çıkarılabilir etekli ve pelerinli gelinlikler gibi modern tasarımlar da Zuhair Murad’ın en yeni gelinlikleri arasında bulabileceğin modellerden.

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding Berta

Vakko Wedding markaları arasında cesur tasarımlarıyla Berta da yer alıyor. Berta’nın en yeni koleksiyonları arasında modern ve şık gelinlik modelleriyle ilgilenen gelin adaylarının ilgisini çekebilecek balık ve A kesimli tasarımların sıkça yer bulduğunu da söyleyelim. Markanın transparan gelinlik modelleri de oldukça dikkat çekiyor. Vakko Berta gelinlik fiyatları için firma ile iletişime geçmen yeterli.

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding Vera Wang

Birbirinden şık gelinlikleriyle Jennifer Lopez, Lily Aldridge, Alicia Keys, Şeyma Subaşı ve Mariah Carey gibi birçok ünlünün de tercihi olan Vera Wang, modern tasarımlarıyla gelinliklere zarif bir yorum getiriyor. Bu modeller de Vakko gelinlik kataloğundaki yerini alıyor. Sen de henüz gelinliğini seçmediysen Vakko Wedding gelinlik modellerine göz atmak ve denemek için firmayla iletişime geçerek randevu alabilirsin!

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding mağazalarında bu markaların yanı sıra bulabileceğin dünyaca ünlü gelinlik firmaları da şöyle:

Farklı marka ve model seçenekleri sunan Vakko Wedding ile ilgili anlatacaklarımız bu şekilde. 0850 800 65 65 Vakko Wedding Özel Hizmet Hattı üzerinden firmadan randevu alabileceğini de unutma!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap