Olivia Palermo Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:02 dakika

30.07.2021

Ünlü stil ikonu ve blogger Olivia Palermo evlendi! 2014 yılı ünlü evlilikleri arasına, uzatmalı sevgilisi Johannes Huebl ile evlenerek katılan Olivia, bugünü aileleri ve kendileri için özel tutmak istedikleri için sadece çok yakın dostlarının davetli olduğu kırda düğün yaptılar. Aslında düğün demek biraz yersiz olacak çünkü bu sadece bir yemekti. Asıl düğünü daha sonra yapacaklarını ve gerçek bir gelinlikle olacağını umuyorum.

Olivia Palermo ve Kazağı!

Ünlü stil ikonu güzel giyinmekten sıkılmış olmalı ki kendi gelinliğine hiç özenmediğini görüyorum. Önden yırtmaçlı Carolina Herrera eteğine diyecek tek bir sözüm olmamasına rağmen üzerine giydiği yeşil bisiklet yaka triko ile tam bir hayal kırıklığı. Bunca yıl giydiği onca güzel beyaz elbise varken kendi nikahında nasıl bu kadar özensiz olabildiğine hiç anlam veremiyorum. Sanki benim düğünüme gelmiş, üşümüş de üzerine bir kazak geçirmiş gibi. Keşke Olivia sade ve şık gelinlik modellerinden birini tercih etseydi!

Stil ikonu Olivia Palermo ve eşi
Johannes Huelb

Makyajı, Saçı ve Pabuçları

Makyajı sade ve her zamanki gibi güzel Palermo'nun! Fakat o her tarafından çıkmış minik saçları yok mu, beni resmen sinirlendirdi. Olivia Palermo’nun daha önce bu kadar özensiz olduğunu hatırlamıyorum. Ayrıca tüm dünyanın kabul ettiği stil ikonlarından biri olup da, neredeyse 6 sene önce ünlü olan ve artık Manolo Blahnik’in bile sıkıldığı mavi stillettolar ile evlenmesini de hiç yakıştıramadım. Neredeyse hayatımda ilk defa damadın kostümünü gelinden daha şık buldum. O nedenle alkışlar Marc Anthony Hamburg imzalı bir takım elbise giyen Johannes’e.

Olivia Palermo'nun gelinliği ve mavi
gelin ayakkabıları

Önceki Beyaz Elbiseleri

Bunlar da daha önceden giydiği beyaz elbiseler: Haklı değil miyim? Geçmişinde bu kadar şık, zarif ve güzel ol, sonra gel düğününde triko giy. Umarım gerçek düğünlerinde tüm yazdıklarıma pişman eder Olivia Palermo beni!

Olivia Palermo'nun davetlerde tercih
ettiği beyaz elbiseler

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

cansu kaya

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sıkı takipçisi olarak gelinliğini merakla bekliyoruummm


öykü sönmez

Düğün Tarihi: 23.10.2014


gerçekten çok ozensiz ve bir o kadar da güzel görünüyo. ama bu güzelliği dediğiniz gibi bir yemekte üşümüş de üstüne bir kazak geçirmiş gibi...