Ece Erken Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:13 dakika

30.07.2021

Haziran ayında Serdar Uçar ile gizlice evlenen Ece Erken, düğününü Les Ottomans Hotel’de yaptı. Ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı düğünde Erken, tıpkı Gülben Ergen’in gelinliği gibi uzun kollu bir model tercih etti.

Ece Erken'in Gelinliği

Eskiden olsa gelinler düğünlerinde straplez model gelinlik giymezse garipserdik. Fakat yıllar önce Cambridge Düşesi Kate Middelton, giydiği uzun kollu, derin v yaka dantel gelinlik modeli ile bu akımın değişeceğinin sinyallerin vermişti. Bugün görüyoruz ki, normal hayatlarında ya da gittikleri davetlerde asla sade olmayan Ece Erken ve Gülben Ergen gibi ünlüler, gelinlik modellerinde abartılı modeller yerine daha düz kesim ve sade modellere doğru yönelmeye başladılar. Ece'nin gelinliğinin sadeliği, dekoltesiz, taşsız ve uzun kollu olmasından kaynaklanıyor. Yoksa Cengiz Abazoğlu tasarımı olan Ece Erken'in gelinliği, uzun kuyruğu ve işlemeli kumaşı ile aslında çok da sade değil. Sadece beklediğimiz kadar abartılı olmamış güzel gelin.

Ece Erken'in gelinliği ve sade gelin saçı modeli ile verdiği düğün pozları

Gelinliğinin yakasını beğenmedim. Kayık yaka gibi dursa da kayık yakanın zarafetini göremedim fotoğraflarında. Fakat 5 aylık hamile olan Ece Erken’in karnını oldukça iyi kamufle ettiği ve kuyruğu çok güzel tasarlandığı için hakkını yiyemeyeceğim Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı gelinliğin. Ayrıca kuyruğu o kadar şık duruyor ki o duvak hiç takılmamalıydı demekten alamıyorum kendimi.

Ece Erken’in Saç ve Makyajı

Gelinliğini pek beğenmesem de, Ece Erken’in sade topuz modeli olan gelin saçı tercihini beğendim. Tüm dikkatleri sadece gözlerine çeken göz makyajı ve nude tonlarındaki ruju ile abartıdan uzak duran Erken, mücevher tercihini ise sadece pırlanta küpelerden ve oldukça sade gelin tacından yana kullanmış. Siz de Ece Erken’in gibi sade taç takmak isterseniz gelin tacı modellerimizi mutlaka inceleyin!

Cengiz Abazoğlu tasarımı olan Ece Erken'in gelinliği

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum