Buse Terim Evlendi

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:14 dakika

05.08.2020

Buse Terim evleniyor, evlenecek derken sonunda dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Spor ve sanat dünyasının ünlüleri başta olmak üzere 800'den fazla davetlinin katıldığı düğün, Beşiktaş'taki Shangri-La Bosphorus, Istanbul'da gerçekleşti. Peri masallarını andıran düğünde Buse Terim 3 ayrı gelinlik giydi.

Evden çıkış anı

Güne Başlayış… İlk Beyaz Elbise...

Buse güne sade beyaz BCBG elbise ile başladı. Evden çıkış anından, otele gidiş süresi boyunca tül, mini bir elbise ve pırlanta küpelerle damadını karşılayan Buse Terim, sade bir şekilde omuzlarına bıraktığı saçlarına kır çiçeklerinden yapılmış bir taç taktı.

mini beyaz bir elbise

Gelinlik...

Daha sonra Elie Saab tasarımı tül ve dantellerden oluşan, askılı A kesim gelinliğini ise sadece dantel duvakla tamamlayarak mücevher tercihini ise Gilan gerdanlık ve küpelerden yana kullandı. Peri masalını andıran düğünde Volkan Bahçekapılı'nın yakaları ve papyonu siyah olan lacivert smokini Bespoke - Osman Bulut imzası taşıyordu.

Volkan Bahçekapılı

After Party…

Gecenin sonunda Esma Sultan Yalısı'nda yapılan after party "Home Sweet Home" konseptinde tam bir ev düzeni kurularak yapıldı.Oyun odası, mutfak, giyinme odası, yatak odası gibi tam bir evi yansıtan ayrıntılar vardı.

Home Sweat Home

Gecenin bu bölümünde Buse truvakar kol, V yaka, dantel ve püskül detaylardan tasarlanmış sırt dekolteli mini Begüm Salihoğlu tasarımı giydi. Bu gelinliğini ise sımsıkı topladığı saçlarına saç aksesuarı ile tamamladı.

Begüm Salihoğlu

Düğün Mekanı ve Hediye

Düğünlerini 16 Mayıs'ta yapmayı planlayan çift Soma'da yaşanan facia nedeniyle erteleyerek sade bir nikah kıymışlardı. O nedenle Shangri-La Bosphorus, Istanbul nikah kıyamayan çiftin gecesini Yılmaz Erdoğan bir süpriz yaparak gayri resmi bir nikahla taçlandırdı. Düğün organizasyonu ve after party BC Atelier tarafından yapılan düğün mekanı kır çiçekleri, ihtişamlı avizeler ve beyaz ve gümüş renklerinden oluşan şekerler ile süslenirken, after party için hazırladıkları konsepte dikkatleri en çok içi votka dolu küvet çekti. Düğünün sonunda Bahçekapılı çifti tüm davetlilere La Desse parfümeriden kendi tasarladıkları parfümü hediye ederek günü noktaladılar.

Düğün Mekanı ve Hediye

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

EP

elif p

Düğün Tarihi: 14.10.2014


birçok genç kızın buse terimi kıskandığını tahmin edebiliyorum :D


EK

Eylül Kaya

Düğün Tarihi: 14.10.2014


çok yakıştırdım inşallah çok mutlu olurlar :)