Brad Pitt ve Angelina Jolie Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:16 dakika

30.07.2021

9 senelik birlikteliklerini sonunda evlilikle taçlandırmaya karar veren ve yaklaşık iki senedir nişanlı olan Brangelina çifti sonunda evlendi. Cumartesi günü Fransa’da Chateau Miraval’da sessiz sedasız evlenen ünlü çiftin düğününe sadece ailesi ve yakın arkadaşları katıldı. Tıpkı Blake Lively ile Ryan Reynolds gibi.

Angelina Jolie'nin Gelinliği

Bu yazıyı yazdığım sırada ortada ne Angelina’nın Atelier Versace tasarımı olan gelinliği vardı ne de gelinlik görselleri. “O Angelina ne giyse olur.” cevabını veren milyonlarca insan bulabilirsiniz ama ben demem. Kafamda kocaman bir neden sorusu ve ondan daha büyük bir soru işareti var. Anladık Angie bir dolu çocuğun var, sanatla da uğraşsınlar istiyorsun ama keşke gelinliğinden uzak tutsaymışsın. Önden bakıldığında tam bir Angelina Jolie asaleti; Askılı model ipek saten bir gelinlik, minicik küpeler ve işaret parmağına takılan tek bir yüzük, hafif makyaj ile sade bir balerin topuzu. Fakat iş duvağa ve gelinliğin arka eteklerine gelince değişiyor. Angelina, Atelier Versace’nin baş terzisi Luigi Massi’den çocuklarının çizimlerini duvağına ve etek kısmına dikilmesini istemiş. Gerekçesi ise “Bu çocuklarımızla paylaşacağımız çok özel bir gündü.” demekle yetiniyor. Sanki nikaha çocukları davetli değilmiş de jest yapmak istemiş gibi. Aklıma acaba tüm bunlardan Donatella Versace’nin haberi var mı sorusu geliyor.

Angelina Jolie asaleti

Eminim annelerin çok hoşuna gidecek ve duygulandıracak bu hareket, ama sizce aynı anneler kendi gelinliklerine bu çizimleri yaptırılacak kadar cesaretliler mi?

Neden Bu Gizlilik?

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin evlilik haberini aldığımız sırada henüz gelinlik görselleri elimizde olmadığı için yorum yapamamıştım. Sadece neden gizli bir düğün yaptıklarını eleştirdim. Çünkü Angelina’yı kırmızı halı törenlerinde bir sürü beyaz elbise ile Brad Pitt’i ise smokinle gördük, bizim için bir ilk olmayacaktı. Üstelik yeni birlikte olmaya yeni başlamadıkları gibi saklanacak bir ilişkileri de yoktu. O nedenle daha da anlamsızlaşmıştı bu durum. Daha sonra ise bu şekilde daha çok dikkat çektiklerini düşündüm. Fakat Angelina Jolie’yi gelinlikle gördükten sonra anladım ki; Belki de bazen bazı şeyler gerçekten gizli kalmalı! Siz ne dersiniz?

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin
düğün mekanı

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

MT

Meltem Türkyılmaz

Düğün Tarihi: 01.11.2014


Bence çok orijinal bir fikir.


HF

Hüsniye Fidan

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Yaratıcı ama gelinliğin göğüs kısmı pek angelina'ya göre değil.


MT

mina taşdelen

Düğün Tarihi: 09.10.2014


gelinliği çok yaratıcı olmuş. Tam Angelina'ya göre bi hareket.