Zeynep Acar Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Evlilik Atölyesi
133 5 73

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
Aysshe Moda
92 12

Konak

Aysshe Moda

3 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
188 28

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kuşkusuz ki bir gelinliğin içinde her kadın göz kamaştırıcı gözükür! Ancak vücudunuza daha güzel oturan, zevkinize, tarzınıza, saç ve makyajınıza daha çok uyan bir gelinlik tercihi yapmak, sizi kusursuz gösterir. İşte biz de burada devreye giriyor, Zeynep Acar Modaevi olarak gelin adaylarımızı en iyi yansıtan gelinliği ortaya çıkarıyoruz.

Aslında beyaz bir elbise olarak gözükse de gelinlikler birbirleri arasında oldukça farklılaşıyor. Kumaşından kol detayına, işlemelerinden uzunluklarına kadar farklı pek çok detaya sahip gelinlikleri seçerken de pek çok konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Vücut yapınız, öncelikle dikkat etmeniz gereken konulardan biri! Saç ve makyajınız, boyunuz, ten renginiz, hatta ve hatta düğününüzün konsepti bile gelinliğinizi belirlemedeki etkenleriniz olmalı.

Prenses model gelinlik, A kesim gelinlik, Balık gelinlik, düz kesim gelinlik gibi en çok tercih edilen gelinlik modellerinin yanı sıra geleneksel modelleri de modaevimizde bulabiliyorsunuz. İşlemeli, dantelli, inci detaylı, düz, sade ya da gösterişli pek çok modeli beğeninize sunuyoruz.

Gelinliğinizi belirledikten sonra ölçülerinizi alıyor ve bir prova tarihi belirliyoruz. Bu tarihi tamamen sizin uygunluğunuza göre oluşturuyoruz. Maksimum 3 prova ile kusursuz görünüme kavuşuyor ve düğününüz için hazır hale geliyorsunuz.

İzmir’in tam merkezi denilebilecek bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Prova ve teslim içi Pek çok kez uğramak durumunda zorunda kalacağınız modaevimize toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz.

Etkileyici görüntüsüyle düğününde olan herkesi büyülemek isteyen gelin adaylarımız, doğru yerdeler! Bizimle iletişime geçmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Zeynep Acar imzalı gelinliğiniz ile sevdiklerinizi büyüleyecek, hayran bakışlar arasında unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız!

İletişim

Nur Gundogan

  • Adres: Cumhuriyet Blv. No 217/1 Alsancak İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.