Zeyma By Zeynep Moda

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Zeyma By Zeynep Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zeyma By Zeynep Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Zeyma By Zeynep Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Zeyma By Zeynep Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Zeyma By Zeynep Moda Hakkında

Düğünlerin elbette en önemli detaylarından biri doğru gelinlik tercihi oluyor. Profesyonel ekibimizle İzmir gelinlik butikleri arasında yer alan Zeyma By Zeynep Moda’da sizi de hayallerinize kavuşturmak için bekliyoruz.

Yıllardır pek çok gelin adayına hayatlarının en mutlu günlerinden biri olan düğünleri için hizmet veriyor ve düşlerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özel dikim modellerimiz ve samimi yaklaşımımızla sizin de kalbinizi çalacağımıza eminiz.

Düğünün en dikkat çekeni şüphesiz gelinin nasıl göründüğü oluyor. Tüm sevdiklerinizin sizi hayranlıkla izlediği dillere destan bir görünümle misafirlerinizin karşısına çıkmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Beyazlar içerisinde adeta bir kuğu gibi salınacağınız düğününüz için profesyonel kadromuzla her zaman hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Diğer gelinlerimiz gibi imzamızı taşıyan bir gelinlikle kendinizi hem rahat hem de şık hissedeceğinizi biliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da isteklerinizi her zaman önceliğimiz yaparak hareket ediyoruz.

Kaliteli kumaşlar, tüller, işlemeler ve dantellerle görsel anlamda zenginleştirdiğimiz gelinlik modellerimiz arasından siz de kendinize uygun birini tercih edebilir ya da bize kendi tasarımız bir çizimi getirerek diktirebilirsiniz.

Düğün öncesi mağazamızı ziyaret ettiğinizde hem sizinle tanışıyor hem de hayalini kurduğunuz gelinliğin modeli hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekan ve zevklerinizi öğrendikten sonra ayrıntılı bilgilerle size yardımcı oluyoruz. Önce vücut ölçülerinizi alıyor ve zevkiniz doğrultusunda bir modeli dikiyoruz. Ortalama olarak 3 ile 5 prova arasında gelinliğinizi hazır hale getiriyoruz. Eğer hazırlanmış halinde içinize sinmeyen detaylar olursa size düzelme anlamında da yardımcı oluyoruz.

Sunduğumuz hizmetler hakkında çok daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak. Sayfa üzerinde yer alan bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.