Zen Moda - Jaden Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? geleneksel ve modern

Önerilen Firmalar

Nükhet Gelen Gelinlik & Tasarım Atölyesi
25 2

Konak

Nükhet Gelen Gelinlik & Tasarım Atölyesi

2 hafta
Özel Dikim
Bride's Choice Gelinlik
107 6 10

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
144 3 20

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Birbirinden farklı güzelliğe sahip, özel tasarım çok sayıda gelinlik modellerimiz ile Zen – Jaden Modaevi çatısı altında sizi ağırlamak ve düğününüze hazırlamak isteriz. Tüm modellerimiz alanında uzman tasarımcılarımız tarafından oluşturuluyor. Siz de düşlerinizin gerçek olacağı bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Gelin adaylarımız her zaman kendi düğün konseptlerine, hayallerine ve tarzlarına göre bir gelinlik seçmek için Zen Moda İzmir’e uğruyor. Bünyemizde yer alan birçok model arasından kendinize uygun gelinliği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Gelinlerimiz isterse modaevimiz içerisinde hayallerinde yer alan gelinlik modelini özel olarak diktirebilir. Düğün konseptinize ve tarzınıza göre özel tasarımlar ortaya çıkartıp, rahatlıkla dikilebiliyoruz. Hatta gelinlik dışında nişanlık ve kına gecesi elbiselerini de modaevimiz içerisinde bulabilirsiniz. Kendinize her anlamda en uygun abiyeyi ve gelinliği bizim danışmanlığımız eşliğinde seçebilirsiniz.

Her zaman kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Çok çeşitli özelliklere sahip birbirinden farklı gelinlik kumaşları bünyemizde yer alıyor. Müşterilerimiz seçtikleri kumaşlar ile istedikleri gelinlik modellerini bize diktirebiliyor. Gelinlik üzeri süslemelerinde ya da var olan modeller üzerinde yapılan değişikliklerle tamamen gelinlerimizin isteklerine göre hareket ediyoruz.

Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanız yeterli. Tecrübelerimiz ışığında sizi şahane bir görünüme kavuşturuyoruz. Her detayıyla sizi anlatan ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bir model ortaya çıkarıyoruz. Tabii ki hazır modellerimiz de oldukça güzel. Onları da düğününüz için tercih edebilirsiniz. Geniş deneme kabinlerimizde içinize sinen gelinlik ve abiyeyi deneyebilirsiniz.

İzmir gelinlikçileri arasında hem modern hem de geleneksel modellerimizle dikkatleri üzerimize çekmeyi başarıyoruz. Siz de modellerimizi yakından incelemek ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz, sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanarak bizimle görüşmek için ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

İletişim

Ayşe Hanım--A.ATİK AKKAYA-TÜLAY HNM-ŞEYMA HNM

Seyma Tokul

  • Adres: Gazi Bulvarı No:60/C Çankaya

Zen Moda - Jaden Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!