Yeter Özdemir Sposa

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Gado Sposa
159 10

Konak

Gado Sposa

2 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
190 29

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzde göz kamaştırıcı görünmek ve herkesin hafızasına kazınacak kadar güzel olmak istediğinizi biliyoruz. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda profesyonel ekibimizle birlikte bizi tercih eden her gelin adayının düşlerini gerçeğe dönüştürmek için uğraşıyoruz. Siz de Yeter Özdemir Sposa’yı ziyaret ettiğinizde “İşte bu!” diyeceğiniz gelinliği bulacağınıza inanıyoruz. Tüm güzelliğinizi ön plana çıkarmak için sizi Yeter Özdemir Gelinlik Modaevi’ne bekliyoruz.

İzmir’de bulunan mağazamız içerisinde hazır model, özel dikim, satış ve kiralama hizmetleri yapıyoruz. Modaevimizde sağladığımız tüm imkanlarda gelin adaylarımızı mutlu etmeyi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedefliyoruz. Sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyor ve hayal ettiğiniz görünüme kavuşmadan mağazamızdan yolcu etmiyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumu tecrübeler doğrultusunda isteklerinizi iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Nasıl bir model gelinlik istediğinizi, tarzınızı, düğününüzün yapılacağı mekanı ve konsepti tüm detaylarıyla öğrenerek karşınıza çıkıyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda önce hazır modellerimizle karşınıza çıkıyoruz. Gösterdiğimiz gelinlikler arasında beğendiğiniz varsa gereken tadilatları yaparak size özel hazırlıyoruz. Eğer içinize sinen bir model bulamadıysanız özel dikimlerimizle size yardımcı oluyoruz. Geleneksel, sade, modern, dekolteli ve gösterişli birçok gelinlik modelimizle karşınıza çıkarıyoruz. Yeni trendleri yakından takip ediyor ve mağazamız içerisinde bulundurmaya gayret ediyoruz.

Gelinlik modelinizi belirledikten sonra vücut ölçülerinizi alarak 3 ile 5 prova arası mükemmel görünüme sahip gelinliğinizi eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Stresten uzak bir hazırlık süreci geçirmenizi ve kendinizi iyi hissetmenizi istiyoruz. Gelinliğiniz dışında görüntünüzü tamamlayacak tüm aksesuarları da bünyemizde bulundurarak size hizmet veriyoruz.

Siz de İzmir gelinlikçileri arasında yer alan Yeter Özdemir Sposa’nın şahane gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ömer Özdemir

  • Adres: Umurbey Mahallesi, Liman Cd. 16-15, 35230 Konak/İzmir, Turkey

Yeter Özdemir Sposa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.