White Way Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Knight Bride
90 1 1

Konak

Knight Bride

4 hafta
Hazır Model
İğne İplik Moda İzmir
14

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İzmir’desiniz ve hayatınızda giyeceğiniz en özel şey olan gelinliğiniz ince eleyip sık dokuyor, ayrıntılı bir araştırma mı yapıyorsunuz? Belki de düğününüz için en çok önem vereceğiniz bu hizmeti White Way kalitesiyle almaya ne dersiniz? Yıllardır hep üstüne koyduğumuz kalitemiz ve tüm gelin adaylarımıza hem tarz hem de bütçe olarak hitap eden gelinliklerimiz ile hizmet veriyoruz. En değerli anlarınızda bizim de bir payımız olsun istiyor, sizleri Konak’taki modaevimize davet ediyoruz.

İlk günden beri memnuniyet odaklı hizmet sunuyor, sizlerin olumlu geri dönüşleriyle işimize daha da sıkı bağlanıyoruz. Nasıl bir gelinliğin içinde olmak istediğinizi öğreniyor, sizi yakından tanıyarak tarzınızı ve zevklerinizi ön planda tutuyoruz. Vücut özelliğinize göre kalıplar çıkarıyor, kumaş seçimini dahi birlikte kararlaştırıyoruz. Göz kamaştıran bir gelin olmanızın yanı sıra gece boyunca içinde rahat edecek bir gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Modern ya da geleneksel, sade ya da gösterişli White Way gelinliklerinin kesimlerinde, kumaşlarında, dikimlerinde ve aksesuarlarında ve işçiliğinde kalitenin ön planda olduğunu fark ediyorsunuz.

Stilinizi yansıtan gelinliği seçtikten sonra üstünüzde kusursuz bir şekilde durması için maksimum 3 provaya ihtiyacımız oluyor. Vücut ölçülerinizi alıyor, detayları birlikte planlıyor ve son rötuşları gerçekleştiriyoruz. Prova günlerini ise gelin adaylarımızın uygun olduğu günlere göre ayarlıyoruz. Özellikle düğün gününüz yaklaştıkça son derece yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden siz hangi günü isterseniz, provalar o günde gerçekleşiyor.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tamamen içinize sinen bir gelinlik ile düğününüzdeki tüm davetlileri etkilemeye ve göz alıcı görünümünüz ile herkesi büyüleyemeye hazır mısınız?

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Akdeniz, Gazi Blv. No:31, 35210 Konak/İzmir

White Way Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!