White Way Gelinlik

E-posta Gönder

White Way Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

White Way Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

White Way Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

White Way Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

White Way Gelinlik Hakkında

İzmir’desiniz ve hayatınızda giyeceğiniz en özel şey olan gelinliğiniz ince eleyip sık dokuyor, ayrıntılı bir araştırma mı yapıyorsunuz? Belki de düğününüz için en çok önem vereceğiniz bu hizmeti White Way kalitesiyle almaya ne dersiniz? Yıllardır hep üstüne koyduğumuz kalitemiz ve tüm gelin adaylarımıza hem tarz hem de bütçe olarak hitap eden gelinliklerimiz ile hizmet veriyoruz. En değerli anlarınızda bizim de bir payımız olsun istiyor, sizleri Konak’taki modaevimize davet ediyoruz.

İlk günden beri memnuniyet odaklı hizmet sunuyor, sizlerin olumlu geri dönüşleriyle işimize daha da sıkı bağlanıyoruz. Nasıl bir gelinliğin içinde olmak istediğinizi öğreniyor, sizi yakından tanıyarak tarzınızı ve zevklerinizi ön planda tutuyoruz. Vücut özelliğinize göre kalıplar çıkarıyor, kumaş seçimini dahi birlikte kararlaştırıyoruz. Göz kamaştıran bir gelin olmanızın yanı sıra gece boyunca içinde rahat edecek bir gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Modern ya da geleneksel, sade ya da gösterişli White Way gelinliklerinin kesimlerinde, kumaşlarında, dikimlerinde ve aksesuarlarında ve işçiliğinde kalitenin ön planda olduğunu fark ediyorsunuz.

Stilinizi yansıtan gelinliği seçtikten sonra üstünüzde kusursuz bir şekilde durması için maksimum 3 provaya ihtiyacımız oluyor. Vücut ölçülerinizi alıyor, detayları birlikte planlıyor ve son rötuşları gerçekleştiriyoruz. Prova günlerini ise gelin adaylarımızın uygun olduğu günlere göre ayarlıyoruz. Özellikle düğün gününüz yaklaştıkça son derece yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden siz hangi günü isterseniz, provalar o günde gerçekleşiyor.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tamamen içinize sinen bir gelinlik ile düğününüzdeki tüm davetlileri etkilemeye ve göz alıcı görünümünüz ile herkesi büyüleyemeye hazır mısınız?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz, Gazi Blv. No:31, 35210 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  White Way Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.