Viktorya Marrie

E-posta Gönder

2 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
97 6 12

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Zeynep Karaoğlu
57 11

Konak

Zeynep Karaoğlu

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Viktorya Marrie ayrıcalığı ile en güzel gelin siz olacaksınız! Yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği bilgi ve birikimle hayatınızın en değerli gününe özenle hazırlanıyoruz. Birbirinden güzel gelinlik modellerimizle hayallerine dokunuyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Bu noktada Viktorya Marrie Gelinlik olarak, dikkat ettiğimiz pek çok detay var tabii, dilerseniz süreç hakkında daha detaylı bilgi verelim: Öncelikle talep edilen gelinlik modelinin vücut tipine ve düğün mekanına uyumlu olması kusursuz bir görünüm için ilk ölçüt. Gelinlerimize bu tarz ufak tüyolar vererek onları daha yakından tanıyarak en uygun modellerimizi beğenilerine sunuyoruz. Seçilen hazır model gelinliğin üzerinde düzenlemeler yapıyor veya hayal edilen gelinliği en baştan tasarlıyoruz. Ortalama 3 provada da gelin adaylarımıza hayal ettikleri gelinliği teslim ediyoruz.
İsteklerinizle yakından ilgilenen bir ekibe sahip olduğumuzu belirtelim. Ayrıca modaevimizde her stil gelinliğe de ulaşmanız mümkün. Straptez ya da vintage, bohem ya da balık model… Kararınızı verin gerisini yetenekli tasarımcılarımıza emanet edin!

Yalnızca gelinlik değil, gelinliğinizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar konusunda da size yardımcı oluyoruz. Aksesuarın gelinliği ön plana çıkardığının ve vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincinde olarak özenle ilgileniyoruz bu süreçle. Bolero, duvak, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi veya kuşak… Her türlü ihtiyacınızı başka firma aramakla zaman kaybetmeden, tek bir adresten karşılayabilmenin keyfini çıkarın.

İzmir gelinlik firmaları arasında fark yaratan özelliklerimizden biri de her aşamada sizin hayallerinize başvurmamız. Seçim sürecinden tasarıma, aksesuardan teslim süresine kadar her detayı istekleriniz belirliyor. Bu sayede içinize sinmeyen hiçbir ayrıntı olmuyor ve siz düğün gününüzde göz kamaştırıyorsunuz.
Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Zafer Kocaoglu

  • Adres: Konak, Akdeniz Mahallesi Gazi Bulvarı No:33/A, Çankaya / İzmir, Türkiye, 35210 İzmir


2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


S&M

Semre & Metehan

Düğün Tarihi: 14.09.2019

14 Eylül 2019'daki düğünüm için gelinliğimi buradan aldım. Personelleri iletişimleri çok iyi.İl dışından gelmeme rağmen tek provayla bitirdik tekrar tekrar gitmek zorunda kalmadım Herkese tavsiye ederim sayelerinde çok güzel bir gelinliğe sahip oldum.Özellikle Sinem Hanım çok ilgili ve... devamı 

Tu

Tuğçe

Düğün Tarihi: 15.08.2019

Oldukça ilgili ve guleryuzlu personel, ilk giydiğim gelinlik için anlaştım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!