Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Hakkında

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden moda defilelerine… İçimde olan tasarım aşkını eğitim alarak faaliyete döktüm ve şu an farklı tasarımlarla karşınızdayım. Bana göre yaptığım işin mükemmel olması gerekiyor. Tasarımının düzgün ve gelin adayının proporsiyonuna uyması çok önemli!
“If Wedding Fashion Show” kapsamında 5. Gelinlik Tasarım Yarışması’nda 350 başvurunun arasından birincilik ödülü kazanmamla birlikte yaptığım işin başarıya ulaştığını fark ettim. Fakat bununla yetinmeyip daha iyisi için her geçen gün çalışıyorum. Kendimi geliştirmek, özgün tasarımlar yapmak amacım haline geldi. Yarışmadan sonra defileler düzenleme şansım oldu. Tasarımlarımda deneysel çalışmayı, farklı pencerelerden bakmayı seviyorum. Belki de bu sebeple İzmir bohem gelinlik modelleri dahil hepsi için birçok gelinin karşısına çıkıyorum.
Modern tasarımlar üzerine daha çok çalışıyorum. Marjinal kesimler ve farklı modellerle çalışırken oldukça mutlu oluyorum. Kendim gibi hissettiğim an, yaratıcılığımı sınırsızca kullandığım zaman.
Gelinliğinizin farklı olmasını istiyorsanız doğru yere geldiniz. Çünkü fikir olarak da her şeye oldukça açığım. Bir gelinle karşılaştığım zaman belki de onun aklındakinden daha farklı bir fikir sunuyorum.
Her süreçte gelinlikle ben ilgileniyorum. İşin mutfağındayım. Bu yüzden güven kazanıyorum aslında. Çiziminden tasarımına kadar her aşama benim elimden geçiyor. Böyle de olması zaten gelin adayının da çok hoşuna gidiyor.
Deneysel çalışmalarla modayı bir üst basamağa taşımak benim hayalim. Bunun için de yaşayarak tasarımlarımı gerçekleştiriyorum ve birçok kişi tarafından beğeniliyor. İzmir gelinlik modelleri kapsamında, oldukça geniş bir yelpazeye sahibim. Bu yüzden aklınızda herhangi bir fikir yoksa bile geldiğinizde mutlu bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.
Trendleri, moda olan modelleri işim gereği oldukça takip ediyorum. Sektörden geri kalmadan hatta belki de daha ileri boyutlara taşıyarak çalışmaları gerçekleştiriyorum.
Eğer aklınızda hayatınızda bir kere evleneceğiniz için farklı tasarımda bir gelinlik varsa sayfadaki numaradan benimle iletişime geçmeniz yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Bulv Keresteci Apt. No:203 Kat:2 Daire: 2 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Yol Haritası

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

C&D

Ceren & Dönmez

Düğün Tarihi: 27.04.2019


Çok büyük endişeyle gidip Tülin Hanımın enerjisiyle bambaşka çıktığım yer. iyi ki karşıma çıktınız. iyi ki sizinle çalıştık. herkese tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.