Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal

Gelinlik

Kategori

Konak İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
99 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden moda defilelerine… İçimde olan tasarım aşkını eğitim alarak faaliyete döktüm ve şu an farklı tasarımlarla karşınızdayım. Bana göre yaptığım işin mükemmel olması gerekiyor. Tasarımının düzgün ve gelin adayının proporsiyonuna uyması çok önemli!
“If Wedding Fashion Show” kapsamında 5. Gelinlik Tasarım Yarışması’nda 350 başvurunun arasından birincilik ödülü kazanmamla birlikte yaptığım işin başarıya ulaştığını fark ettim. Fakat bununla yetinmeyip daha iyisi için her geçen gün çalışıyorum. Kendimi geliştirmek, özgün tasarımlar yapmak amacım haline geldi. Yarışmadan sonra defileler düzenleme şansım oldu. Tasarımlarımda deneysel çalışmayı, farklı pencerelerden bakmayı seviyorum. Belki de bu sebeple İzmir bohem gelinlik modelleri dahil hepsi için birçok gelinin karşısına çıkıyorum.
Modern tasarımlar üzerine daha çok çalışıyorum. Marjinal kesimler ve farklı modellerle çalışırken oldukça mutlu oluyorum. Kendim gibi hissettiğim an, yaratıcılığımı sınırsızca kullandığım zaman.
Gelinliğinizin farklı olmasını istiyorsanız doğru yere geldiniz. Çünkü fikir olarak da her şeye oldukça açığım. Bir gelinle karşılaştığım zaman belki de onun aklındakinden daha farklı bir fikir sunuyorum.
Her süreçte gelinlikle ben ilgileniyorum. İşin mutfağındayım. Bu yüzden güven kazanıyorum aslında. Çiziminden tasarımına kadar her aşama benim elimden geçiyor. Böyle de olması zaten gelin adayının da çok hoşuna gidiyor.
Deneysel çalışmalarla modayı bir üst basamağa taşımak benim hayalim. Bunun için de yaşayarak tasarımlarımı gerçekleştiriyorum ve birçok kişi tarafından beğeniliyor. İzmir gelinlik modelleri kapsamında, oldukça geniş bir yelpazeye sahibim. Bu yüzden aklınızda herhangi bir fikir yoksa bile geldiğinizde mutlu bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.
Trendleri, moda olan modelleri işim gereği oldukça takip ediyorum. Sektörden geri kalmadan hatta belki de daha ileri boyutlara taşıyarak çalışmaları gerçekleştiriyorum.
Eğer aklınızda hayatınızda bir kere evleneceğiniz için farklı tasarımda bir gelinlik varsa sayfadaki numaradan benimle iletişime geçmeniz yeterli!

  • Adres: Cumhuriyet Bulv Keresteci Apt. No:203 Kat:2 Daire: 2 Konak/İzmir, Turkey


1 yorum

C&D

CEREN & DÖNMEZ

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Çok büyük endişeyle gidip Tülin Hanımın enerjisiyle bambaşka çıktığım yer. iyi ki karşıma çıktınız. iyi ki sizinle çalıştık. herkese tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tülin Gülhan Haute Couture & Bridal firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!