Tuğçe Ünverenler Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Sema Çiçekçi
50 35

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim
Gado Sposa
159 10

Konak

Gado Sposa

2 hafta
Özel Dikim
Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her tarza, her vücut tipine, her zevke ve her bütçeye hitap eden gelinliklerimiz ile gelin adaylarımızın yanında oluyor, hayal ettikleri gelin olma şansı sağlıyoruz. Tuğçe Ünverenler Haute Couture olarak İzmir’de kalite ve memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor, pek çok imkana sahip olacak gelin adaylarını modaevimize davet ediyoruz!

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri yenilikçi bir anlayışı benimsiyor, her sene çok daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Çıktığımız bu yolda edindiğimiz tecrübeleri, işimize olan tutkumuz ie birleştirdik. Bu da gelin adaylarımızın buradan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladı. Sizin mutluluğunuzu görmek, en büyük kazancımız! Bunu sağlamak için de titizlikle çalışıyoruz.

İzmir modaevlerinden farklılaşmak ve sektörde önemli bir yere sahip olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En yeni trendleri ve modayı yakından takip ediyor, en çok tercih edilen gelinlikleri modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz.

Sadece hazır modellerle değil, özel dikim gelinliklerimizle de size hitap etmeyi amaçlıyoruz. Farklı stil ya da zevkler için tasarlanan gelinliklerimiz sizi tamamen yansıtabiliyor. Sade, geleneksel, modern ya da gösterişli tarzdaki modellerimizin yanı sıra A kesim gelinlikler, balık gelinlikler, prenses model gelinlikler ve straplez gelinlikleri beğeninize sunabiliyoruz.

Peki, model belirlemeden sonraki süreç nasıl işliyor?

Gelinliğinizi seçtikten sonra vücut ölçüleriniz alınıyor ve prova süreci planlanıyor. Bu provalar maksimum 3 kere tekrarlanıyor. Prova günlerini de gelin adaylarımızın uygunluğuna göre belirliyoruz. Kendinizi düğününüze çıkmadan son kez görürken, içinize sinmeyen detayların üzerinde duruyoruz. Gelinliğinizin için giyeceğiniz ayakkabınızı da provalarda getirmeniz gerektiğini dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Ölçüleri alırken buna dikkat ediyoruz.

Provaları da tamamladıktan sonra teslim süresine geçiyoruz. Özellikle zamanlama konusunda hassasiyetle çalışıyor, gelin adaylarımıza bu konuda garanti veriyoruz. Birlikte planladığımız tarihte gelinliğiniz elinizde olacak!

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tuğçe Ünverenler

  • Adres: Akdeniz Mah 1335 Sok. No:15 K:1/101 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.