Tuğçe Ünverenler Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Lima Bloom Wedding Dress
108 10

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her tarza, her vücut tipine, her zevke ve her bütçeye hitap eden gelinliklerimiz ile gelin adaylarımızın yanında oluyor, hayal ettikleri gelin olma şansı sağlıyoruz. Tuğçe Ünverenler Haute Couture olarak İzmir’de kalite ve memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor, pek çok imkana sahip olacak gelin adaylarını modaevimize davet ediyoruz!

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri yenilikçi bir anlayışı benimsiyor, her sene çok daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Çıktığımız bu yolda edindiğimiz tecrübeleri, işimize olan tutkumuz ie birleştirdik. Bu da gelin adaylarımızın buradan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladı. Sizin mutluluğunuzu görmek, en büyük kazancımız! Bunu sağlamak için de titizlikle çalışıyoruz.

İzmir modaevlerinden farklılaşmak ve sektörde önemli bir yere sahip olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En yeni trendleri ve modayı yakından takip ediyor, en çok tercih edilen gelinlikleri modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz.

Sadece hazır modellerle değil, özel dikim gelinliklerimizle de size hitap etmeyi amaçlıyoruz. Farklı stil ya da zevkler için tasarlanan gelinliklerimiz sizi tamamen yansıtabiliyor. Sade, geleneksel, modern ya da gösterişli tarzdaki modellerimizin yanı sıra A kesim gelinlikler, balık gelinlikler, prenses model gelinlikler ve straplez gelinlikleri beğeninize sunabiliyoruz.

Peki, model belirlemeden sonraki süreç nasıl işliyor?

Gelinliğinizi seçtikten sonra vücut ölçüleriniz alınıyor ve prova süreci planlanıyor. Bu provalar maksimum 3 kere tekrarlanıyor. Prova günlerini de gelin adaylarımızın uygunluğuna göre belirliyoruz. Kendinizi düğününüze çıkmadan son kez görürken, içinize sinmeyen detayların üzerinde duruyoruz. Gelinliğinizin için giyeceğiniz ayakkabınızı da provalarda getirmeniz gerektiğini dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Ölçüleri alırken buna dikkat ediyoruz.

Provaları da tamamladıktan sonra teslim süresine geçiyoruz. Özellikle zamanlama konusunda hassasiyetle çalışıyor, gelin adaylarımıza bu konuda garanti veriyoruz. Birlikte planladığımız tarihte gelinliğiniz elinizde olacak!

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tuğçe Ünverenler

  • Adres: Akdeniz Mah 1335 Sok. No:15 K:1/101 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!