Tuğçe Ünverenler Haute Couture

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tuğçe Ünverenler Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Tuğçe Ünverenler Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Tuğçe Ünverenler Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Tuğçe Ünverenler Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Tuğçe Ünverenler Haute Couture Hakkında

Her tarza, her vücut tipine, her zevke ve her bütçeye hitap eden gelinliklerimiz ile gelin adaylarımızın yanında oluyor, hayal ettikleri gelin olma şansı sağlıyoruz. Tuğçe Ünverenler Haute Couture olarak İzmir’de kalite ve memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor, pek çok imkana sahip olacak gelin adaylarını modaevimize davet ediyoruz!

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri yenilikçi bir anlayışı benimsiyor, her sene çok daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Çıktığımız bu yolda edindiğimiz tecrübeleri, işimize olan tutkumuz ie birleştirdik. Bu da gelin adaylarımızın buradan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladı. Sizin mutluluğunuzu görmek, en büyük kazancımız! Bunu sağlamak için de titizlikle çalışıyoruz.

İzmir modaevlerinden farklılaşmak ve sektörde önemli bir yere sahip olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En yeni trendleri ve modayı yakından takip ediyor, en çok tercih edilen gelinlikleri modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz.

Sadece hazır modellerle değil, özel dikim gelinliklerimizle de size hitap etmeyi amaçlıyoruz. Farklı stil ya da zevkler için tasarlanan gelinliklerimiz sizi tamamen yansıtabiliyor. Sade, geleneksel, modern ya da gösterişli tarzdaki modellerimizin yanı sıra A kesim gelinlikler, balık gelinlikler, prenses model gelinlikler ve straplez gelinlikleri beğeninize sunabiliyoruz.

Peki, model belirlemeden sonraki süreç nasıl işliyor?

Gelinliğinizi seçtikten sonra vücut ölçüleriniz alınıyor ve prova süreci planlanıyor. Bu provalar maksimum 3 kere tekrarlanıyor. Prova günlerini de gelin adaylarımızın uygunluğuna göre belirliyoruz. Kendinizi düğününüze çıkmadan son kez görürken, içinize sinmeyen detayların üzerinde duruyoruz. Gelinliğinizin için giyeceğiniz ayakkabınızı da provalarda getirmeniz gerektiğini dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Ölçüleri alırken buna dikkat ediyoruz.

Provaları da tamamladıktan sonra teslim süresine geçiyoruz. Özellikle zamanlama konusunda hassasiyetle çalışıyor, gelin adaylarımıza bu konuda garanti veriyoruz. Birlikte planladığımız tarihte gelinliğiniz elinizde olacak!

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.