Tuğ Moda Evi

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tuğ Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tuğ Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Tuğ Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Tuğ Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Tuğ Moda Evi Hakkında

Hayallerinizi süsleyen gelinliğinizi, en ince ayrıntısıyla birlikte size teslim ediyoruz! Tuğ Moda Evi İzmir ailesi olarak, hayatınızın en mutlu gününde, en iyi halinizle görünmeniz için tecrübeli bir grupla birlikte çalışıyoruz. Siz değerli gelinlerimizin tüm beklentilerini karşılamak için, elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinlik, her kadının hayalidir. Hayatının bir bölümünde mutlaka kendini beyazlar içinde düşler. Gelinliği denediğinizde “işte bu” demeli ve tamamen kendinize ait hissetmelisiniz. Böylece, en özel gününüzde; içinize sinen bir gelinlikle muhteşem duyguları tadacağınıza eminiz! Biz de size, bunu vaat ediyoruz!

Mağazamızı ziyaret ettiğinizde, sizinle sohbet etme şansı yakalıyoruz. Bu sohbet sırasında; hayallerinizdeki gelinlik modelinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Vücut tipinize uygun olarak, size birkaç gelinlik denetiyoruz. Modellerimiz arasında; prenses modelden A kesime, Helen modelden düz kesime kadar pek çok seçenek mevcut. Hangisinin size daha çok yakıştığını ve en uygun olduğunu bu sayede rahatlıkla bulabiliriz. Eğer, mağazadaki gelinlikler arasında, sizin istediğiniz bir model yoksa, özel dikim tercih edebilirsiniz.

Özel dikimlerde oldukça hassas çalışıyoruz. Bir kere giyeceğiniz bu gelinliğin tam olarak üzerinize oturması ve muhteşem hissettirmesi gerekiyor. Bunun için, deneyimli ekibimizle birlikte, gerçekleştirdiğimiz provalar sonrasında, harika gelinliğinizi size teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar kullandığımız ve eşsiz aksesuarlarla süslediğimiz gelinliğiniz ile, misafirlerinize görsel bir şölen yaşatacaksınız!

Gelinliğin tamamlayıcı parçaları olan duvak ve gelin kesesini de size armağan ediyoruz.

İzmir Konak gelinlik moda evleri arasında, kişiye özel ilgimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla öne çıkmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve en özel gününüzde, en güzel elbisenizi bize emanet etmek isterseniz; yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmak! Detaylarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.