Stella Moda

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Stella Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Stella Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Stella Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Stella Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Stella Moda Hakkında

Sevdiğiniz kişiye “evet” dediniz! Artık hayatlarınızı birleştirme vakti geldi. Tatlı bir telaş dönemi sizi bekliyor. Ama hayatınızın en unutulmaz günlerini yaşayacaksınız. Düğün mekanınızı da seçtiniz. Pek çok şey tamamlandı gibi görünüyor. Sıra geldi gelinlik bakmaya!

Her genç kızın çocukluktan beri hayalini kurduğu gelinlik, en önemli elbise niteliği taşıyor. Hal böyle olunca gelinlerimiz, onu üzerlerinde taşımak için sabırsızlanıyorlar. Biz de Stella Moda Evi olarak, heyecanınızı anlıyor ve sizi hayalinizdeki gelinliğe kavuşturmak için çabalıyoruz. İzmir’deki birçok gelinlik firmasından farkımız ise, kişiye özel tasarımlar yapmamız ve farklı gelinlik modelleri çalışmamız.

Sıradan bir gelinlik istemiyorum! Diyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdiye kadar yaptığımız işleri incelediğinizde kişiye özel ve her yerde olmayan farklı tarzda gelinlikler tasarladığımızı göreceksiniz. Gelinliklerimizi tasarlarken öncelikle, sizinle fikir alışverişi yapıyoruz. Düğününüzde nasıl görünmek istediğinize karar veriyorsunuz. Biz de size bu konuda yardımcı oluyoruz. Sonrasında dilerseniz hazır modellerimiz arasından, dilerseniz de özel dikim olarak gelinliğinizi birlikte seçiyoruz. Hazır modellerde tadilat süreci ve bedeninize uygun oynamalar olacağından en geç 3 hafta içinde size gelinliği teslim edebiliyoruz. Özel dikimde ise, tamamen ölçünüze uygun çalıştığımız için sizi 2 kez provaya davet ediyoruz. İlk provada herhangi bir memnuniyetsiz durum yaşadığınızda bunu ikinci provada düzeltiyoruz ve sizi gelinliğinizle kavuşturuyoruz.

Kişiye özel tasarım yaptığımızdan bahsetmiştik. Görüşmelerimiz sırasında sizinle sohbet etme imkanı bulduğumuzdan biraz da olsa sizi tanıma fırsatımız oluyor. Bu sayede gelinliğinizi, neyi sevip neyi sevmeyeceğinizi tahmin ederek tasarlıyoruz.

Stella Moda İzmir ekibi olarak, gelinlik dışında size, kına elbisesi ve nişanlık imkanı da mevcut oluyor. Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.