Stella Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Lima Bloom Wedding Dress
40 6

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Aysshe Moda
92 12

Konak

Aysshe Moda

3 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
133 5 82

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sevdiğiniz kişiye “evet” dediniz! Artık hayatlarınızı birleştirme vakti geldi. Tatlı bir telaş dönemi sizi bekliyor. Ama hayatınızın en unutulmaz günlerini yaşayacaksınız. Düğün mekanınızı da seçtiniz. Pek çok şey tamamlandı gibi görünüyor. Sıra geldi gelinlik bakmaya!

Her genç kızın çocukluktan beri hayalini kurduğu gelinlik, en önemli elbise niteliği taşıyor. Hal böyle olunca gelinlerimiz, onu üzerlerinde taşımak için sabırsızlanıyorlar. Biz de Stella Moda Evi olarak, heyecanınızı anlıyor ve sizi hayalinizdeki gelinliğe kavuşturmak için çabalıyoruz. İzmir’deki birçok gelinlik firmasından farkımız ise, kişiye özel tasarımlar yapmamız ve farklı gelinlik modelleri çalışmamız.

Sıradan bir gelinlik istemiyorum! Diyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdiye kadar yaptığımız işleri incelediğinizde kişiye özel ve her yerde olmayan farklı tarzda gelinlikler tasarladığımızı göreceksiniz. Gelinliklerimizi tasarlarken öncelikle, sizinle fikir alışverişi yapıyoruz. Düğününüzde nasıl görünmek istediğinize karar veriyorsunuz. Biz de size bu konuda yardımcı oluyoruz. Sonrasında dilerseniz hazır modellerimiz arasından, dilerseniz de özel dikim olarak gelinliğinizi birlikte seçiyoruz. Hazır modellerde tadilat süreci ve bedeninize uygun oynamalar olacağından en geç 3 hafta içinde size gelinliği teslim edebiliyoruz. Özel dikimde ise, tamamen ölçünüze uygun çalıştığımız için sizi 2 kez provaya davet ediyoruz. İlk provada herhangi bir memnuniyetsiz durum yaşadığınızda bunu ikinci provada düzeltiyoruz ve sizi gelinliğinizle kavuşturuyoruz.

Kişiye özel tasarım yaptığımızdan bahsetmiştik. Görüşmelerimiz sırasında sizinle sohbet etme imkanı bulduğumuzdan biraz da olsa sizi tanıma fırsatımız oluyor. Bu sayede gelinliğinizi, neyi sevip neyi sevmeyeceğinizi tahmin ederek tasarlıyoruz.

Stella Moda İzmir ekibi olarak, gelinlik dışında size, kına elbisesi ve nişanlık imkanı da mevcut oluyor. Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak.

İletişim

Nazire Tosunoğlu

  • Adres: Gazi Bulv. no:42 ÇankayaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.