SPS Ayyıldız Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Hakkında

  • Firmanızı Tanıtan Yazı Her kadının hayalidir, bembeyaz bir gelinliğin içinde göz kamaştıran bir gelin olmak. Biz de bu durumun farkındayız ve karşınıza birbirinden güzel gelinlik modelleriyle çıkıyoruz. Seçim aşamasından gelinliğinizi teslim aldığınız zamanda kadar titiz bir çalışma yürüten ekibimiz, hayal ettiğiniz hizmetleri size sunmak için burada. İsterseniz keyif alacağınız bu süreci nasıl yönettiğimizden bahsedelim hemen; SPS Ayyıldız Gelinlik ile iletişime geçtiğinizde aklınızdaki soruları yanıtlayıp uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Bu arada randevu oluşturmadan, gelinliğinizin kumaşına ve modeline değerlendirmeden fiyat konusunda bir bilgi veremediğimizi belirtmek isteriz. İzmir gelinlik firmalarından biri olan modaevimize geldiğinizde kendinizi samimi ve rahat bir ortamda hissetmeniz için titiz bir çalışma yürütüyor, sizi güler yüzlü yapımızla karşılıyoruz. Bir kahve veya çay eşliğinde hayal ettiğiniz gelinlik modeli hakkında konuşurken düğün mekanınızın özelliklerini, vücut ölçülerinizi ve tarzınızı da değerlendiriyoruz. Çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Bu söylediğimizi bir örnekle açıklamamız gerekirse: Eğer düğününüzü bir kır bahçesinde yapacaksanız veya sade bir nikah töreni gerçekleştireceksiniz; abartılı olmayan uçuş uçuş modellere yöneliyoruz. Bu gelinliklere sırt dekoltesinin çok yakıştığını da söylemek isteriz. Fakat, mekan tercihinizi şık bir salondan yana yaptıysanız bu sefer de modası asla geçmeyen A ve prenses kesim gelinliklerden örnekler gösteriyoruz. Dantel ve taş işlemeleriyle süslediğimiz modellerimizi çok beğeneceğinize eminiz. Bu arada modaevimizde sadece gelinlik bulunmuyor; en değerli günlerinizden biri olan nişan organizasyonunuzda giyeceğiniz nişanlık ve abiyeleri de tasarlayabiliyoruz. Birçok renk alternatifi, kaliteli kumaşlar ve kişiye özel dokunuşlarımızı görmek için sizi modaevimize bekliyoruz. İzmir'de en iyi gelinlikçiler arasında bulunan SPS Ayyıldız ile iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Önerilen Firmalar

Evlilik Atölyesi
96 5 98

Konak

Evlilik Atölyesi

Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

Maxxen Angel Wedding Dress
113 1 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

Hakkında

Her kadının hayalidir, bembeyaz bir gelinliğin içinde göz kamaştıran bir gelin olmak. Biz de bu durumun farkındayız ve karşınıza birbirinden güzel gelinlik modelleriyle çıkıyoruz. Seçim aşamasından gelinliğinizi teslim aldığınız zamanda kadar titiz bir çalışma yürüten ekibimiz, hayal ettiğiniz hizmetleri size sunmak için burada. İsterseniz keyif alacağınız bu süreci nasıl yönettiğimizden bahsedelim hemen;

SPS Ayyıldız Gelinlik ile iletişime geçtiğinizde aklınızdaki soruları yanıtlayıp uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Bu arada randevu oluşturmadan, gelinliğinizin kumaşına ve modeline değerlendirmeden fiyat konusunda bir bilgi veremediğimizi belirtmek isteriz.

İzmir gelinlik firmalarından biri olan modaevimize geldiğinizde kendinizi samimi ve rahat bir ortamda hissetmeniz için titiz bir çalışma yürütüyor, sizi güler yüzlü yapımızla karşılıyoruz. Bir kahve veya çay eşliğinde hayal ettiğiniz gelinlik modeli hakkında konuşurken düğün mekanınızın özelliklerini, vücut ölçülerinizi ve tarzınızı da değerlendiriyoruz. Çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Bu söylediğimizi bir örnekle açıklamamız gerekirse: Eğer düğününüzü bir kır bahçesinde yapacaksanız veya sade bir nikah töreni gerçekleştireceksiniz; abartılı olmayan uçuş uçuş modellere yöneliyoruz. Bu gelinliklere sırt dekoltesinin çok yakıştığını da söylemek isteriz. Fakat, mekan tercihinizi şık bir salondan yana yaptıysanız bu sefer de modası asla geçmeyen A ve prenses kesim gelinliklerden örnekler gösteriyoruz. Dantel ve taş işlemeleriyle süslediğimiz modellerimizi çok beğeneceğinize eminiz.

Bu arada modaevimizde sadece gelinlik bulunmuyor; en değerli günlerinizden biri olan nişan organizasyonunuzda giyeceğiniz nişanlık ve abiyeleri de tasarlayabiliyoruz. Birçok renk alternatifi, kaliteli kumaşlar ve kişiye özel dokunuşlarımızı görmek için sizi modaevimize bekliyoruz.

İzmir'de en iyi gelinlikçiler arasında bulunan SPS Ayyıldız ile iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Koray Avcı

Olcay Avcı

  • Adres: Konak, Anafartalar Cd. 96 F, 35250 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!