Seyhan Yücel Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
99 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gelinliği İzmir’de en uygun fiyatlarla nerede bulabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?

Pek çok farklı şehirde gelin adaylarının ilk tercihi olan Seyhan Yücel Gelinlik olarak bugüne kadar gelinliğini hazırladığımız tüm gelinleri memnun etmeyi başardık. Tatlı telaş içerisinde geçen düğününüze yakın tarihlerde katılacağınız provalarda salonumuzda oldukça sıcak bir ortam bulacaksınız. Her türlü konforunuz düşünerek hazırlanmış salonumuzda aynı zamanda güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor. Ekibimiz moda trendlerini de yakından takip ediyor ve en modern ve beğenilen gelinlik modellerini bulmanız için size yardımcı oluyor.

Pek çok gelin adayı için düğün öncesinde en çok üzerinde düşünülen konulardan bir tanesi hangi modelde gelinlik tercih edecekleri oluyor. Bu süreci sizin adınıza kolaylaştırmak için tecrübeli ekibimiz farklı gelinlik modelleri arasından size tavsiyelerde bulunuyor. Bu modeller arasından en çok beğendiğiniz modeli vücut ölçülerinize en uygun hale getirdikten sonra farklı süslemeler yapabiliyoruz. Yerli kumaş kullandığımız gibi özel Fransız kumaşları da kullanarak hazırladığımız gelinliklere özel taş süslemeler yapabiliyoruz. Bu süslemeler sayesinde gecede farklı bir ışıltı kazanıyorsunuz. Gelinliğiniz tüm ayrıntıları ile belli olduktan sonra nasıl bir duvak istiyorsanız en uygun duvağı da sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca gelin çiçeğinizi de salonumuzda bulabilirsiniz. Düğününüz öncesinde kına gecesi düzenleyecekseniz ve kaftan ya da bindallı kiralamayı düşünüyorsanız Seyhan Yücel Gelinlik’te size bu konuda da hizmet sunma imkânına sahibiz.

Hayatınızız en önemli gününde yıllardan beri hayalini kurduğunuz görünümde bir gelinliğe kavuşmak için İzmir gelinlik modelleri arasında en modern olanlara sahip Seyhan Yücel Gelinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken şu. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayarak hayal ettiğiniz gelinliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mimarkemalettin Cad. 1329.Sokak No:7 Çankaya /İzmir

Seyhan Yücel Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!