Seyhan Yücel Gelinlik

E-posta Gönder

Seyhan Yücel Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Seyhan Yücel Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Seyhan Yücel Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Hazır model

Seyhan Yücel Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Seyhan Yücel Gelinlik Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gelinliği İzmir’de en uygun fiyatlarla nerede bulabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?

Pek çok farklı şehirde gelin adaylarının ilk tercihi olan Seyhan Yücel Gelinlik olarak bugüne kadar gelinliğini hazırladığımız tüm gelinleri memnun etmeyi başardık. Tatlı telaş içerisinde geçen düğününüze yakın tarihlerde katılacağınız provalarda salonumuzda oldukça sıcak bir ortam bulacaksınız. Her türlü konforunuz düşünerek hazırlanmış salonumuzda aynı zamanda güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor. Ekibimiz moda trendlerini de yakından takip ediyor ve en modern ve beğenilen gelinlik modellerini bulmanız için size yardımcı oluyor.

Pek çok gelin adayı için düğün öncesinde en çok üzerinde düşünülen konulardan bir tanesi hangi modelde gelinlik tercih edecekleri oluyor. Bu süreci sizin adınıza kolaylaştırmak için tecrübeli ekibimiz farklı gelinlik modelleri arasından size tavsiyelerde bulunuyor. Bu modeller arasından en çok beğendiğiniz modeli vücut ölçülerinize en uygun hale getirdikten sonra farklı süslemeler yapabiliyoruz. Yerli kumaş kullandığımız gibi özel Fransız kumaşları da kullanarak hazırladığımız gelinliklere özel taş süslemeler yapabiliyoruz. Bu süslemeler sayesinde gecede farklı bir ışıltı kazanıyorsunuz. Gelinliğiniz tüm ayrıntıları ile belli olduktan sonra nasıl bir duvak istiyorsanız en uygun duvağı da sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca gelin çiçeğinizi de salonumuzda bulabilirsiniz. Düğününüz öncesinde kına gecesi düzenleyecekseniz ve kaftan ya da bindallı kiralamayı düşünüyorsanız Seyhan Yücel Gelinlik’te size bu konuda da hizmet sunma imkânına sahibiz.

Hayatınızız en önemli gününde yıllardan beri hayalini kurduğunuz görünümde bir gelinliğe kavuşmak için İzmir gelinlik modelleri arasında en modern olanlara sahip Seyhan Yücel Gelinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken şu. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayarak hayal ettiğiniz gelinliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mimarkemalettin Cad. 1329.Sokak No:7 Çankaya /İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seyhan Yücel Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.