Sevinç Sposa Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Her tarzda gelinlik modeline sahibiz. Çünkü tasarım ağırlıklı çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
294 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 11

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

20 yıldır imalatçı olarak başladığımız bu sektöre perakende satış olarak devam ediyoruz. Çıraklık ile başladığımız bu yola profesyonelleştik. Ağırlıklı olarak üretici bir firmayız. Dolayısıyla profesyonel ve son trendleri takip bir ekibe sahibiz.

Her model gelinliğe sahibiz. Ya da sizin için üretiyoruz. İmalatçı olarak bu sürece başladığımız için bir resim dahi getirseniz aynısını dikiyoruz. Tasarımcı ve stilistlere sahip bir firmayız. Bu yüzden hayalinizdeki bir gelinlik modelini de dikiyoruz. Öncesinde bir çizim yapılıyor. Bu çizim üzerinden çeşitli değişiklikler yaparak genelde 1 provada gelinliğinizi teslim ediyoruz.

Gelinlik de vücut tipine göre yönlendirme yapıyoruz. Geldiğinizde kafanızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa dahi bu anlamda çeşitli sohbetler gerçekleştirdikten sonra size en uygun gelinliği tasarlıyoruz. Bu sebeple uygun olduğu sürece her kumaşı her modele ayarlıyoruz.

Hangi beden de olursanız olsun bu bizim için sorun değil. Tasarım ağırlıklı çalışmamızdan ötürü bedeninize ve vücut proporsiyonunuza uygun gelinliği sizin için üretiyoruz veya hazır modellerimizden seçiyoruz.

Bizim için önemli olan firmamıza ilk girişiniz nasıl heyecanlıysa çıkışınızın da öyle olması. Biz verdiğimiz hizmetin ve gelinliklerimizin arkasındayız. Aramızdaki ilişkinin her zaman güzel olması noktası çok önemli. Bu yüzden iş birliğimiz sona erdiğinde de gelinliğiniz hakkında heyecanlı olmanızı diliyoruz.

Sadece gelinlik değil damatlık konusunda da hizmet veriyoruz. Çeşitli modellerde takımlarımız var. Ayrıca yerli ve ithal olmak üzere abiye çeşitlerimizde söz konusu. Elbise dışında da gelin çiçeği hizmetimiz de var. Gelinliğine uygun çiçeğinizi de birlikte seçebiliriz. Böylece bir uyum yakalarsınız.

Hayalinizdekileri gerçeğe dönüştürmek için Sevinç Sposa Kemeraltı hizmetinizde!

Gelinliğinizi belki de çok küçük yaşlardan beri hayal ediyorsunuz. Bu yüzden o gün masallardan çıkmış gibi hissetmek istiyorsunuz. Biz de size bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Şehmus Sevinç

  • Adres: 903 sok. No:8 Kemeraltı/Hisarönü

Sevinç Sposa Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!