Sevinç Sposa Moda Evi

E-posta Gönder

Sevinç Sposa Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sevinç Sposa Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Sevinç Sposa Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Sevinç Sposa Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Her tarzda gelinlik modeline sahibiz. Çünkü tasarım ağırlıklı çalışıyoruz.

Sevinç Sposa Moda Evi Hakkında

20 yıldır imalatçı olarak başladığımız bu sektöre perakende satış olarak devam ediyoruz. Çıraklık ile başladığımız bu yola profesyonelleştik. Ağırlıklı olarak üretici bir firmayız. Dolayısıyla profesyonel ve son trendleri takip bir ekibe sahibiz.

Her model gelinliğe sahibiz. Ya da sizin için üretiyoruz. İmalatçı olarak bu sürece başladığımız için bir resim dahi getirseniz aynısını dikiyoruz. Tasarımcı ve stilistlere sahip bir firmayız. Bu yüzden hayalinizdeki bir gelinlik modelini de dikiyoruz. Öncesinde bir çizim yapılıyor. Bu çizim üzerinden çeşitli değişiklikler yaparak genelde 1 provada gelinliğinizi teslim ediyoruz.

Gelinlik de vücut tipine göre yönlendirme yapıyoruz. Geldiğinizde kafanızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa dahi bu anlamda çeşitli sohbetler gerçekleştirdikten sonra size en uygun gelinliği tasarlıyoruz. Bu sebeple uygun olduğu sürece her kumaşı her modele ayarlıyoruz.

Hangi beden de olursanız olsun bu bizim için sorun değil. Tasarım ağırlıklı çalışmamızdan ötürü bedeninize ve vücut proporsiyonunuza uygun gelinliği sizin için üretiyoruz veya hazır modellerimizden seçiyoruz.

Bizim için önemli olan firmamıza ilk girişiniz nasıl heyecanlıysa çıkışınızın da öyle olması. Biz verdiğimiz hizmetin ve gelinliklerimizin arkasındayız. Aramızdaki ilişkinin her zaman güzel olması noktası çok önemli. Bu yüzden iş birliğimiz sona erdiğinde de gelinliğiniz hakkında heyecanlı olmanızı diliyoruz.

Sadece gelinlik değil damatlık konusunda da hizmet veriyoruz. Çeşitli modellerde takımlarımız var. Ayrıca yerli ve ithal olmak üzere abiye çeşitlerimizde söz konusu. Elbise dışında da gelin çiçeği hizmetimiz de var. Gelinliğine uygun çiçeğinizi de birlikte seçebiliriz. Böylece bir uyum yakalarsınız.

Hayalinizdekileri gerçeğe dönüştürmek için Sevinç Sposa Kemeraltı hizmetinizde!

Gelinliğinizi belki de çok küçük yaşlardan beri hayal ediyorsunuz. Bu yüzden o gün masallardan çıkmış gibi hissetmek istiyorsunuz. Biz de size bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  903 sok. No:8 Kemeraltı/Hisarönü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sevinç Sposa Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.