Seval Sarıkaya Modaevi

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Seval Sarıkaya Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Seval Sarıkaya Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Seval Sarıkaya Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Seval Sarıkaya Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Seval Sarıkaya Modaevi Hakkında

Ömrünüzde yeni bir döneme başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştiriyor, bunu da kusursuz bir düğün ile kutlamak istiyorsunuz. Peki bu düğününüzde nasıl görüneceğinizi hiç düşündünüz mü? Mutlaka kendinizi bembeyaz bir gelinlik ile hayal etmişsinizdir. İşte bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusundaki uzmanlığı ile Seval Sarıkaya Modaevi en ihtiyaç duyduğunuz anda yanı başınızda oluyor!

Kendimizi kısaca tanıtmamızı ister misiniz?

Sektöre 2012 yılında giriş yaptık. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın bu mutlu günlerinde en iyi hizmeti almalarını sağlamak olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için sadece ürünlerimizle değil, hizmetimizle de kaliteyi buluşturuyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, misafirlerimizin istek ve beklentilerine yanıt verebilmek için modayı yakından takip ediyoruz. En yeni modelleri ve son yıllarda sıkça tercih edilen gelinlik modellerini modaevimizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Gelinliklerimizin en önemli özelliğinin kaliteli kumaşları ve modeline göre değişkenlik gösteren işlemeleri olduğunu söyleyebiliriz. Gösterişli gelinliklerimiz için abartılı işlemeler, taşlar ve inciler kullanıyoruz. Sade gelinliklerimiz için ise düz kumaş ve tüller tercih ediyoruz. Hangi model olursa olsun Seval Sarıkaya gelinlikleriyle göz kamaştıracağınızdan emin olabilirsiniz.

Hazır model gelinliklerimizin bulunduğu modaevimizde özel dikimler de gerçekleştirebiliyoruz. Hünerli ellere sahip ekibimiz ile aklınızdaki ya da kalbinizdeki gelinliği vücudunuza tam oturacak şekilde dikiyoruz. Maksimum 3 prova içinde tepeden tırnağa kusursuz görünecek bir gelin oluyorsunuz. Artık sevdiklerinizin hayran bakışları arasında kendi düğününüze giriş yapmaya hazırsınız!

Seval Sarıkaya Modaevi, İzmir’in gelinlikçilerinin en fazla olduğu Konak’ta faaliyet gösteriyor. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sizi göz alıcı gösterecek gelinliğiniz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da sayfanın üstündeki iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.