• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

Se&Ba Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Se&Ba Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Se&Ba Moda Sıkça Sorulan Sorular

Se&Ba Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Se&Ba Moda gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.

Se&Ba Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Se&Ba Moda gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Se&Ba Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Se&Ba Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Se&Ba Moda aksesuar sağlıyor mu?

Se&Ba Moda, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Se&Ba Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Se&Ba Moda pazar günü hizmet veriyor.

Se&Ba Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Se&Ba Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Se&Ba Moda Hakkında

Yaşamınızın en özel ve anlamlı gününde kendinizi muhteşem hissedeceğiniz bir elbisenin içinde olmak istersiniz. Hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz bu gelinliği size sunmak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Seba Gelinlik Modaevi olarak, uzman ekibimizle birlikte siz değerli gelinlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Dilerseniz, hizmet sürecimizin nasıl ilerlediği hakkında size biraz bilgi verelim.

Görüşmelerimizi randevular şeklinde gerçekleştiriyoruz. İlk randevuda, hayalinizdeki gelinliği öğreniyoruz. Hazır modellerimiz arasında, hayalinize uygun tarzda bir gelinlik varsa bunu vücut ölçülerinize göre düzenliyoruz. Eğer özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, zihninizdeki gelinlik modelini oluşturuyoruz. Daha sonra, vücut ölçülerinizi alıyoruz. İkinci görüşmemizde gelinliğinizin taslağını oluşturmuş oluyoruz. Eklemek veya çıkarmak istediğiniz herhangi bir şey olduğu durumda bu aşamada, isteğinizi hemen yerine getiriyoruz.

A kesimden prenses modele, bohem tarzdan klasik modellere kadar pek çok seçeneğimiz mevcut. Bu sayede, hiçbir kısıtlama olmadan, dilediğiniz gibi gelinliğinizi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz gelinliğin üzerine Fransız danteller, minik inciler ve aksesuarlar ekleyebiliyoruz. Eğer, zihninizde gelinliğiniz hakkında hiçbir fikir yoksa, kendinizi gelinlikle hiç hayal etmediyseniz de endişelenmeyin! Uzman ekibimizle birlikte gelinlik denemeleri yaparak içinize en çok sinen ve size en çok yakışan gelinliği bulmak için elimizden geleni yapıyor olacağız.

Gelinliğinizi, en geç 3 hafta içerisinde teslim ediyoruz. Ayrıca, gelinliğin yanında; nişanlık ve abiye seçeneklerimiz de mevcut. Hem düğününüzde hem de nişan gibi diğer özel günlerinizde seçiminizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Seba Moda olarak, siz değerli gelinlerimizin tarzına en uygun gelinliği bulmak için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Mağazamızı gezmek ve modellerimizi yakından incelemek isterseniz de kahve eşliğinde sohbet etmeye bekleriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mimarkemalettin Cd. Girit Hanı No 7.D 103/104.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.