Roxellia Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Roxellia Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Roxellia Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Roxellia Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Roxellia Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Roxellia Gelinlik Hakkında

En mutlu olduğunuz bu özel günde, farklılığınızı tüm yakınlarınıza göstermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Roxellia Gelinlik İzmir’de tüm içtenliği ve ilgisi ile gelin adaylarının yanında oluyor. Açıldığımız günden bugüne kaliteden, dürüstlükten ve doğruluktan hiç ayrılmadan hizmet vermeye devam ettik. Bizi tercih eden konuklarımızın maksimum memnuniyetini hedefliyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını amaçlıyoruz.

-Kurulduğumuz günden beri geleneksel, modern ve şık gelinliklerimiz ile karşınızda oluyoruz. Bu gelinliklerimizin gelin adaylarına vadettiğimiz sürede teslim etmeye de ekstra özen gösteriyoruz. Herhangi bir zaman kaybı yaşamayacaksınız.
-Roxellia Gelinlik İzmir’deki gelinlik üretiminde birçok firmadan önce gelmektedir. Uzman kadro tarafından hizmet almanın rahatlığını hissedeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz hem gelinlik seçimi hem de prova aşamasında sizin yazınızda olacaklar. Aynı zamanda yabancı dile de hâkim olan çalışanlarımız ile sadece İzmir’de değil uluslararası platformda da hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
-En mutlu gününüzde kusursuz görünmenizi isteyecek bir ekiple olacaksınız. Mutluluğunuzu ve sevincinizi paylaşacak, heyecanınıza ortak olacağız. İşimizi ilk günkü azim ve keyifle yaptığımızı da fark etmiş olacaksınız.
-Gelinliklerinizi müşterilerimizin isteklerinize göre tasarlıyoruz. Yenilik ve son trendlere hâkim oluyor ve bu modelleri de gelin adaylarımıza sunuyoruz. Her gelinlik için bedeninize uygun dikim yapıyoruz. Mutlaka ve mutlaka provalı dikim olmasına dikkat ediyoruz.
-Tüm gelinliklerimiz için uygun fiyatların ve ödeme kolaylıklarının da bulunduğunu ve misafirlerimizi bu konuda da tatmin edeceğimizi hatırlatalım.
-İzmir’deki ve Türkiye’deki birçok gelinlik fuar ve defilelerinde boy gösterdiğimizi de bilmenizi istiyoruz. Roxellia Gelinlik farkını yaşamak için ne bekliyorsunuz?

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve birbirinden farklı gelinliklerimizle göz kamaştırmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. Gazi Bulvarı 59/B Çankaya-İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Roxellia Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.