Roxellia Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Evlilik Atölyesi
100 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
174 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Jeyan Gedik
20 2 10

Konak

Jeyan Gedik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En mutlu olduğunuz bu özel günde, farklılığınızı tüm yakınlarınıza göstermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Roxellia Gelinlik İzmir’de tüm içtenliği ve ilgisi ile gelin adaylarının yanında oluyor. Açıldığımız günden bugüne kaliteden, dürüstlükten ve doğruluktan hiç ayrılmadan hizmet vermeye devam ettik. Bizi tercih eden konuklarımızın maksimum memnuniyetini hedefliyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını amaçlıyoruz.

-Kurulduğumuz günden beri geleneksel, modern ve şık gelinliklerimiz ile karşınızda oluyoruz. Bu gelinliklerimizin gelin adaylarına vadettiğimiz sürede teslim etmeye de ekstra özen gösteriyoruz. Herhangi bir zaman kaybı yaşamayacaksınız.
-Roxellia Gelinlik İzmir’deki gelinlik üretiminde birçok firmadan önce gelmektedir. Uzman kadro tarafından hizmet almanın rahatlığını hissedeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz hem gelinlik seçimi hem de prova aşamasında sizin yazınızda olacaklar. Aynı zamanda yabancı dile de hâkim olan çalışanlarımız ile sadece İzmir’de değil uluslararası platformda da hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
-En mutlu gününüzde kusursuz görünmenizi isteyecek bir ekiple olacaksınız. Mutluluğunuzu ve sevincinizi paylaşacak, heyecanınıza ortak olacağız. İşimizi ilk günkü azim ve keyifle yaptığımızı da fark etmiş olacaksınız.
-Gelinliklerinizi müşterilerimizin isteklerinize göre tasarlıyoruz. Yenilik ve son trendlere hâkim oluyor ve bu modelleri de gelin adaylarımıza sunuyoruz. Her gelinlik için bedeninize uygun dikim yapıyoruz. Mutlaka ve mutlaka provalı dikim olmasına dikkat ediyoruz.
-Tüm gelinliklerimiz için uygun fiyatların ve ödeme kolaylıklarının da bulunduğunu ve misafirlerimizi bu konuda da tatmin edeceğimizi hatırlatalım.
-İzmir’deki ve Türkiye’deki birçok gelinlik fuar ve defilelerinde boy gösterdiğimizi de bilmenizi istiyoruz. Roxellia Gelinlik farkını yaşamak için ne bekliyorsunuz?

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve birbirinden farklı gelinliklerimizle göz kamaştırmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Aysun Aksoy

  • Adres: Akdeniz Mah. Gazi Bulvarı 59/B Çankaya-İZMİR

Roxellia Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!