Rıdvan Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

İzmir

İl


Hakkında

Uzun zamandır birlikte olduğunuz insanla evlenmeye karar verdiniz ve hayatınızın en yoğun geçecek sürecine girdiniz. Bu aşamada hayal ettiğiniz düğün mekanını buldunuz ve sıra geldi üstünde kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz gelinliği bulmaya. İşte tam bu noktada devreye biz girip hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri sunmak istiyoruz.

Rıdvan Moda Evi İzmir olarak, bu değerli günde kusursuz bir görünüme sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren titiz bir çalışma yürütüyor, hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyoruz. Sizi dinliyoruz, taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Vücudunuza uygun gelinliği belirleyebilmemiz için tüm istek ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. Gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun vücudunuza tam oturmadığı sürece istediğiniz görünümü almayacaktır. Bu sebeple ölçü alma ve kalıp çıkarma işlemlerinde oldukça hassas davranıyoruz. Vücudunuza en uygun kalıplarda gelinlikleri seçerek provalarda istediğiniz tarzı yakalıyor, gelinliğinizde farklı türde kumaşlar ve taşlar kullanmayı çok seviyoruz. Duvak ve çiçek gibi güzel görünümünüzü tamamlayan aksesuarları da bizden temin edebileceğinizi belirtelim. Ayrıca özel günlerinizde ihtiyacınız olan abiye tasarımlarını da bulabilirsiniz mağazamızda.

İzmir gelinlik firmaları arasında bizi ön plana çıkaran en önemli özelliklerden biri de bugüne kadar heyecanına ortak olduğumuz gelin adaylarımızın modaevimizden memnun olarak ayrılması. Eğer siz de hayallerini gerçeğe dönüştürdüğümüz gelin adaylarımızdan biri olmak istiyorsanız, gelinlik modelinize karar verip veya bizden destek alarak hemen süreci başlatabilirsiniz.

Değerli konuklarınızın karşısına üzerinize en çok yakışan gelinlik ile çıkmak için Rıdvan Moda Evi ‘ni tercih ediyor ediyorsanız bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayıp aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Ridvan Yildiz

  • Adres: Gazi Osmanpaşa Bulvarı ÇankayaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!