Pınar Moda

E-posta Gönder

Pınar Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pınar Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Pınar Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Pınar Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Pınar Moda Hakkında

Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alıyor, her tarzda gelinlik modelleri üreterek kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Pınar Moda İzmir olarak Çankaya’da faaliyet gösteriyor, 1989’dan bu yana sektörde hızlı adımlarla ilerliyor, değişen düğün trendine uygun olarak modellerimizde her sene güncellemeler yapıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde başta İtalya ve Almanya olmak üzere Avrupa ve Orta Doğu’nun tüm seçkin gelinlik mağazalarında ürünlerimiz bulunuyor. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz ile hem toptan hem de perakende hizmeti veriyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Düğünde bir kadının en önemli parçası ve onu kusursuz bir görünüme kavuşturan ürün gelinliktir. Biz de farklı tarzda modellerimizle göz kamaştıran özel dikim ve hazır model gelinlik hizmeti veriyoruz. Hayallerinizdeki gelinlik modelini yaratmak istiyor ya da katalogdan beğendiğiniz bir gelinliğin aynısına mı sahip olmak istiyorsunuz isteklerinize harfiyen uyuyor ve düğün günü kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik modelinizi belirlerken birçok detayı göz önünde bulundurduğumuzu belirtmek istiyoruz. Konseptiniz, vücut tipiniz ve düğün mekânınız model belirlerken önem verdiğimiz kriterler arasında. Prenses, A kesim, balık, balo tipi ve Helen tarzı modeller başta olmak üzere her tarza ve vücut tipine uygun gelinliklerimiz mevcuttur.

Gelinliğinizi belirledik ve şimdi sıra duvak ve aksesuar seçiminde. Duvak seçine çok önem veriyoruz. Gelinliğinizle ahenk içesinde bulunması gerekmekte. Gelinliğiniz taşlı işlemeli ve güpürlüyse sade, gelinliğiniz düz ve sade ise işlemeli duvak tercih edebilirsiniz. Son olarak saç aksesuarı ve taçlarımızı da beğeninize sunarak size en çok yakışan modeli birlikte belirliyoruz.

Pınar Moda Çankaya olarak gelinliğinizi en az 3 provada hazır hâle getiriyor ve içinize sinene kadar prova gerçekleştirebiliyoruz. Mağazamızı ziyaret ederek modellerimizi görebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. Necati Bey Bulvarı No:22 Çankaya / İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pınar Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.