Olivia Wedding Dress

E-posta Gönder

Olivia Wedding Dress Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Olivia Wedding Dress Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Olivia Wedding Dress Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Olivia Wedding Dress Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  İstek doğrultusunda her model çalışabiliyoruz.

Olivia Wedding Dress Hakkında

Detayların gelin hanımların üzerinde sanata dönüştüğü şıklıkta gelinlikler için Olivia Wedding Dress İzmir’de kişiye özel tasarımlar yapıyor…

En özel gününüzde tam da hayalini kurduğunuz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz! Elbette pek çok aşamadan geçiyor, görüşmeler planlıyoruz. Yalnızca özel gün elbisesi olmayan gelinliklerin sizin için neler ifade ettiğini biliyoruz. Bu yüzden de manevi değeri oldukça yüksek olan gelinlikleriniz için her detay üzerinde durarak tasarımlarımızı yapmaya özen gösteriyoruz.

Özel tasarımlar üretebilmek adına; düğün mekânınızın özelliklerinden konseptinize, vücut tipinizden sitilinize kadar inceliyoruz. Kumaş seçimlerinizi ve aksesuarlarınızı sizinle birlikte yapıyoruz. Stilistlerimiz ve moda ekibimiz sizi tanıdıkça zevkinize uygun birkaç küçük öneride de bulunuyor. Kişiye özel olarak hazırlanan kalıplarımız sayesinde; vücut özellikleriniz, istekleriniz ve beden ölçünüze uygun bir tasarım yapıyoruz. Provalar ve denemeler sonucunda da eksiksiz bir şekilde düğüne hazır hale gelmenizi sağlıyoruz. Kusursuz görüntünüz ile aynada gördüğünüz bütün detaylardan, kumaş, duvak ve aksesuarlardan memnun olacağınızdan eminiz! Gelinliğiniz son haline geldiğinde teslim etmek için heyecanlı sürecimizde son dokunuşları yapıyoruz. Mutluluğunuzu paylaşmanın ve İzmir’de gelinlik denilince ilk akla gelen firmalar arsında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz…

Bütün bunların yanı sıra zaman sınırlaması olan gelinlerimiz için numuneler, hazır çizimler ce detay aksesuar sunumları yapıyoruz. Her sezona özel olarak hazırladığımız kataloglarımızı inceleyerek karar verme şansı da sunuyoruz. Yalnızca düğün gününüzde yanınızda olmakla kalmıyor birlikteliğiniz için attığınız her adımda yanınızda oluyoruz. Abiye, nişan ve gece kıyafetleriniz için de Olivia Modaevi İzmir’de sizi bekliyor.

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak ya da formu eksiksiz bir şekilde doldurarak Olivia Wedding Dress iletişimini sağlayabilirsiniz. İletişim bilgileri aracılığı ile görüşmeler düzenleyerek birlikte kahve içebilir, hazırlıklara başlayabilirsiniz veya form aracılığıyla da randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. 1333. Sok. No: 101 D:3 Konak/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Olivia Wedding Dress Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.