Nermin On Wedding İzmir*

Nermin On Wedding İzmir
Hayatımızın en anlamlı dönemlerinden biri hayatımızı paylaşacağımız kişiyi seçip onunla bir ömür geçirmeye adım attığımız andır. O gün her şey çok özel olmalı. Hayallerimizi yakalayabileceğimiz bir anda her ayrıntı kusursuz olup, yaşamımızın her anında aklımıza geldiğinde yüzümüzde küçük ama güzel anılarla dolu bir gülümseme yerleştirmeli.
Evlilik... Çok önemli detaylardan oluşur. Salona giriş, misafirleri selamlama, nikah masasına gidilecek an,
hayatın en önemli kelimesi ''Evet'', müzik ve ilk dans,
misafirlerin dansa sıcak bir şekilde katılmaları...
Ve en önemli detay bizim o gün kendimizi muhteşem hissedebilmemizi sağlayabilecek gelinliğimiz...
Gelinliğimizi seçerken vücudumuza uygun olması, rengi, danteli, kumaşı, ayakkabının rahatlığı, el çiçeği, tacının gelinlikle uyumu, duvak boyu önemli detaylardır. Ama asıl önemli olan gelinliği giydiğimiz zaman aynaya baktığımızda kendimizi bulutların üzerinde uçar gibi mutlu ve güzel hissedebilmemizdir. İşte o mutluluğu yakalayabiliyorsak ilk adımımızı attığımız o büyülü hayata hazırız demektir. 21 yıldır Alsancak / İzmir'deki işyerimde tüm müşterilerime bu mutluluğu yaşattığım için gururluyum.
Siz de bu güzel adımı benimle atmak isterseniz yanınızda olmaktan mutluluk duyarım.
Saygı ve sevgilerimle...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
S&Ö Seda & Özgür Düğün Tarihi: 26/04/2018

Tek kelime ile harikasınız :) Gelinliğim hayal ettiğimden çok daha güzel oldu.. Henüz 2 ay var bakmaya doyamıyorum giyeceğim günü bekliyorum.. Nermin Hanım ve ekibine sonsuz teşekkür ederim, o kadar güler yüzlü ve ince düşünceliler ki :) Her genç kız hayalinde ki gelinliğe sahip olmak ister işte bu yüzden Nermin On Wedding :)

GU gulsah Düğün Tarihi: 30/08/2015

İstediğim gibi oldu gelinliğim. 4 provada teslim aldım. Çalışanların ilgisinden memnun kaldım. Buraya gelinlik modeli götürüyosunuz onlar dikiyorlar ve orda gelinlik giydirerek kalıp baktırıyorlar size vücudunuz uygun olan gelinlik tipi için yönlendiriyorlar sizi. Nermin Hanım ilgilendi benimle. Hazır gelinlikler var ama modelini orada beğeniyorsunuz onun aynısını dikiyorlar. Fiyat karşılık performans iyiydi. Gelinliğimin içinde kendimi prenses gibi hissettim.

M&B Manolya & Birant Düğün Tarihi: 21/08/2015

Nermin on wedding firması bir gelin adayı için muhteşem bir seçim hem profosyonelliği hem de aile sıcaklığını aynı anda bulabilirsiniz.Gelinlik hayaliniz çok uzakta deil her bütceye uygun kaliteli ürün,kişiye özel tasarım,kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim.

YE YELDA Düğün Tarihi: 16/08/2015

Ben düğünüm konusunda şanslıydım herhangi bi aksilik yaşamadım. Gelinlikçimden böyle bir performans beklemiyordum ama şaşırttılar beni. Eğer ben gelinliğimi beğenmemiş olsaydım tekrardan yeniden gelinlik dikebilecek bir potansiyele sahiptiler. Toplam beş provada aldım gelinliğimi ve tam istediğim gibi bir gelinlik oldu.

AK Akhan Düğün Tarihi: 01/08/2015

Düğünden 3 gün önce gelinliğimde çok küçük bir sıkıntı çıktı ama onu bile hemen hallettiler işlerinde çok iyiler çok beğendim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nermin On Wedding İzmir ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nermin On Wedding İzmir hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap