Nermin On Wedding İzmir

Hayatımızın en anlamlı dönemlerinden biri hayatımızı paylaşacağımız kişiyi seçip onunla bir ömür geçirmeye adım attığımız andır. O gün her şey çok özel olmalı. Hayallerimizi yakalayabileceğimiz bir anda her ayrıntı kusursuz olup, yaşamımızın her anında aklımıza geldiğinde yüzümüzde küçük ama güzel anılarla dolu bir gülümseme yerleştirmeli.
Evlilik... Çok önemli detaylardan oluşur. Salona giriş, misafirleri selamlama, nikah masasına gidilecek an,
hayatın en önemli kelimesi ''Evet'', müzik ve ilk dans,
misafirlerin dansa sıcak bir şekilde katılmaları...
Ve en önemli detay bizim o gün kendimizi muhteşem hissedebilmemizi sağlayabilecek gelinliğimiz...
Gelinliğimizi seçerken vücudumuza uygun olması, rengi, danteli, kumaşı, ayakkabının rahatlığı, el çiçeği, tacının gelinlikle uyumu, duvak boyu önemli detaylardır. Ama asıl önemli olan gelinliği giydiğimiz zaman aynaya baktığımızda kendimizi bulutların üzerinde uçar gibi mutlu ve güzel hissedebilmemizdir. İşte o mutluluğu yakalayabiliyorsak ilk adımımızı attığımız o büyülü hayata hazırız demektir. 21 yıldır Alsancak / İzmir'deki işyerimde tüm müşterilerime bu mutluluğu yaşattığım için gururluyum.
Siz de bu güzel adımı benimle atmak isterseniz yanınızda olmaktan mutluluk duyarım.
Saygı ve sevgilerimle...
Nermin On Wedding İzmir

Önerilen Firmalar

Nergis Şahan Couture
106 2 9

Konak

Nergis Şahan Couture

Bu özel gününüzde sıradanlıktan uzak sihirli dokunuşlarla,size özel çizimle...

Cağrı Şengül Haute Couture
105 1 7

Konak

Cağrı Şengül Haute Couture

Ülkemizin ve modanın incisi İzmir'de başladı serüvenimiz.Hayal edilen en öz...

Elite Plus Moda Evi
54 7

Konak

Elite Plus Moda Evi

Elite Plus Moda Evi...

Luxemiss Moda Tasarım
133 1 12

Konak

Luxemiss Moda Tasarım

Luxemiss Moda Tasarım ailesi olarak 7 yıllık tecrübemiz ile sizleri en özel...

Yorumlar (5)

gu

gulsah

Düğün Tarihi: 30.08.2015

İstediğim gibi oldu gelinliğim. 4 provada teslim aldım. Çalışanların ilgisinden memnun kaldım. Buraya gelinlik modeli götürüyosunuz onlar dikiyorlar ve orda gelinlik giydirerek kalıp baktırıyorlar size vücudunuz uygun olan gelinlik tipi için yönlendiriyorlar sizi. Nermin Hanım... Devamını Oku 


M&B

Manolya & Birant

Düğün Tarihi: 21.08.2015

Nermin on wedding firması bir gelin adayı için muhteşem bir seçim hem profosyonelliği hem de aile sıcaklığını aynı anda bulabilirsiniz.Gelinlik hayaliniz çok uzakta deil her bütceye uygun kaliteli ürün,kişiye özel tasarım,kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim.


YE

YELDA

Düğün Tarihi: 16.08.2015

Ben düğünüm konusunda şanslıydım herhangi bi aksilik yaşamadım. Gelinlikçimden böyle bir performans beklemiyordum ama şaşırttılar beni. Eğer ben gelinliğimi beğenmemiş olsaydım tekrardan yeniden gelinlik dikebilecek bir potansiyele sahiptiler. Toplam beş provada aldım... Devamını Oku 


Ak

Akhan

Düğün Tarihi: 01.08.2015

Düğünden 3 gün önce gelinliğimde çok küçük bir sıkıntı çıktı ama onu bile hemen hallettiler işlerinde çok iyiler çok beğendim.


YORUM EKLE