Naz Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
127 3 22

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
99 5 107

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Naz Gelinlik olarak çok uzun yıllardır modanın içerisinde faaliyet gösteriyor, özel gün ve geceler için gelinlikler başta olmak üzere kostümler tasarlıyoruz. Mağazamız bulunduğu konum itibariyle Gazi Osman Paşa gelinlikçileri arasında yer alıyor ve Konak ilçesine bağlı Akdeniz semtinde konuklarımızı ağırlıyoruz. Hem kaliteli hizmetlerimiz hem her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarımız hem de merkezi konumumuz sayesinde pek çokları tarafından tercih ediliyoruz.

Mağazamızda her biri alanında uzman oldukça yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve hepimiz yılların tecrübesine sahip güler yüzlü ve bir o kadar da profesyonel modacılarız. Dünya modasını yakından takip ediyoruz ve çıkan trendleri de kısa sürede uygulamaya geçiriyoruz. Her kesim, tarz ve beğeniye uyan sayısız hazır modeli elimizde bulunduruyoruz. Bizimle çalışmak isteyen gelinlerimiz gelip denemeler yaparak doğru gelinliği bulabiliyorlar. Dileyenler içinse kişiye özel ve tasarımı bize ait olan gelinlikler üretebiliyoruz. En iyi sonuçlar için kaliteli kumaşlar ve danteller kullanıp el işçiliği ile dikimlerimizi özenle yapıyoruz
.
Çok yönlü bir modaevi ve mağaza olarak gelinliklerimiz haricinde nişan elbiseleri, kınalıklar, söz merasimleri için abiyeler ve kaftanlar da üretebiliyoruz. Renkli, gösterişli, modern ve şık tasarımlara sahip nişan veya kına kostümlerimizden birini tercih edip memnun kalan gelinlerimiz memnuniyetleri sebebiyle düğünleri için de bizi tercih ediyorlar. Sadece kar amacıyla değil çiftlerimizi memnun etmek amacıyla da çalışıyoruz ve gelinlerimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Naz Gelinlik ailesi olarak bize ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken sayfanın sağında bulunan formu doldurmak. İzmir Konak gelinlikçileri arasında seçiminizi yaparken en iyi sonuçlar için kendinizi tecrübeli ellere emanet ederseniz asla pişman olmazsınız. Şimdiden tebrik ederiz.

İletişim

Funda Bilgen Aksoy

  • Adres: Akdeniz Mahallesi Gazi Osman Paşa Bulvarı No:46/701 Şallı Han K:7 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!