Naz Gelinlik

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Naz Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Naz Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Naz Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Naz Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Naz Gelinlik Hakkında

Naz Gelinlik olarak çok uzun yıllardır modanın içerisinde faaliyet gösteriyor, özel gün ve geceler için gelinlikler başta olmak üzere kostümler tasarlıyoruz. Mağazamız bulunduğu konum itibariyle Gazi Osman Paşa gelinlikçileri arasında yer alıyor ve Konak ilçesine bağlı Akdeniz semtinde konuklarımızı ağırlıyoruz. Hem kaliteli hizmetlerimiz hem her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarımız hem de merkezi konumumuz sayesinde pek çokları tarafından tercih ediliyoruz.

Mağazamızda her biri alanında uzman oldukça yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve hepimiz yılların tecrübesine sahip güler yüzlü ve bir o kadar da profesyonel modacılarız. Dünya modasını yakından takip ediyoruz ve çıkan trendleri de kısa sürede uygulamaya geçiriyoruz. Her kesim, tarz ve beğeniye uyan sayısız hazır modeli elimizde bulunduruyoruz. Bizimle çalışmak isteyen gelinlerimiz gelip denemeler yaparak doğru gelinliği bulabiliyorlar. Dileyenler içinse kişiye özel ve tasarımı bize ait olan gelinlikler üretebiliyoruz. En iyi sonuçlar için kaliteli kumaşlar ve danteller kullanıp el işçiliği ile dikimlerimizi özenle yapıyoruz
.
Çok yönlü bir modaevi ve mağaza olarak gelinliklerimiz haricinde nişan elbiseleri, kınalıklar, söz merasimleri için abiyeler ve kaftanlar da üretebiliyoruz. Renkli, gösterişli, modern ve şık tasarımlara sahip nişan veya kına kostümlerimizden birini tercih edip memnun kalan gelinlerimiz memnuniyetleri sebebiyle düğünleri için de bizi tercih ediyorlar. Sadece kar amacıyla değil çiftlerimizi memnun etmek amacıyla da çalışıyoruz ve gelinlerimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Naz Gelinlik ailesi olarak bize ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken sayfanın sağında bulunan formu doldurmak. İzmir Konak gelinlikçileri arasında seçiminizi yaparken en iyi sonuçlar için kendinizi tecrübeli ellere emanet ederseniz asla pişman olmazsınız. Şimdiden tebrik ederiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mahallesi Gazi Osman Paşa Bulvarı No:46/701 Şallı Han K:7 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.