My Prenses Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

 • Özel Dikim
 • Kiralama
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Haute couture, kişiye özel tasarım ve helenist modeller ağırlıklı çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
50 3 9

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
50 3 12

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
133 5 73

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Terzilik maceram genç yaşta girdiğim bir atölyede başladı. Modaya ve dikim işlerine duyduğum merak atölyeden öğrendiklerim ile birleşince mesleği iyiden iyiye sevmeme sebep oldu. Yıllar içerisinde alan olarak gelinliği seçtim ve kendimi bu konuda oldukça geliştirdim. Bugün 17 yıllık bir terzi ve gelinlik tasarımcısıyım.

Her gelinin kendine ait farklı bir gelinliğe sahip olması gerektiğine inanıyorum. Bu sebeple haute couture çalışıyorum yani gelinin isteğine göre özel dikim işler yapıyorum. Elbette katalog tarzı da çalışıyoruz. Yani belli bir örnek ile gelip modelin aynısını bize diktirmek isteyen gelinlerimizi de geri çevirmiyoruz. Birebir aynısını sizin ölçülerinize göre yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Model olarak bütün alternatiflere açığız. Örneğin bu dönem oldukça moda olan helen kesim gelinlikler yıl boyu en çok çalıştığımız modellerdendi. Onun haricinde prenses, a kesim, balık model, kraliyet modeli, bohem ve vintage gibi aklınıza gelebilecek diğer tüm modelleri dikiyoruz. Esasında güncel gelinlik modasını takip ediyor ve gelinlik modellerini ona göre hazırlıyoruz.

Gelinlik deyince akla hep beyaz gelir ama biz modelinize göre farklı tonlar da öneriyoruz. Yerine göre ten rengi, kırık beyaz, ekru renk ve transparan kullanabiliyoruz çünkü bazı modeller bu tonlarda daha görkemli ve şık görünüyor.

Kumaş olarak da dantel, ipek, şifon, tül ve Fransız dantelleri çokça kullanıyoruz. Her modelin her kumaşa gitmeyeceğini çok iyi biliyoruz ve istediğiniz modele göre uyumlu kumaşı seçiyoruz. Çünkü kumaşlar akışkan ve kaba kumaş olarak ikiye ayrılır ve buna dikkat edilmezse bütünlüğü ve zarafeti bozar.

Ayrıca fikri olmayan ve kararsız gelinler için vücut tipine göre önerilerde bulunup sunumlar yapıyoruz. Moda evinde çok sıcak bir atmosferimiz var ve ziyarete geldiğinizde provalar sırasında rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz bir ortamınız oluyor. Taç takmayı düşünen varsa gelinliği ile uyumlu taç yönlendirmeleri yapıyoruz.

Kına geceleriniz için bindallı ve Hint elbisesini de sipariş üzerine özel olarak hazırlıyoruz. Bu modeller için renk sınırlamamız yok, istediğiniz renkte çalışıyoruz.

Haute couture gelinlik fiyatları ile ilgili bilgi almak için hemen yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Servet Nalbant

 • Adres: 904 sokak, No:7 Hisarönü, Konak/İZMİR

My Prenses Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.