Mrt Sposa

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
14

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Evlilik arifesinde olan tüm gelinlerin hayalidir gelinlik giymek. Hatta küçük kız çocukları bile oyunlarını düzenlerken gelinlik giyme hevesindedir. Hayatınızda bir kere giyeceğiniz bu elbisenin tam hayalinizdeki gibi ve kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de Mrt Sposa Gelinlik olarak, İzmir gelinlik firmaları arasındaki yerimizi, sizin isteklerinize cevap vererek koruyoruz.

Güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte öncelikle hayalinizdeki gelinlik modelini öğreniyoruz. En özel gününüzde en mutlu hissetmeniz için hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmuş olmak çok önemli. Daha sonra sizinle fikir alışverişinde bulunup, vücudunuz için en uygun gelinliği beraber seçiyoruz. A kesimden prenses modele kadar pek çok seçeneğimiz mevcut. Hazır modellerimiz arasından tercih edebileceğiniz gibi özel dikim de çalışabiliyoruz. Deneyimli dikiş ustalarımızın ellerinden çıkan gelinlikler, adeta bir sanat eserini andırıyor.

Gelinlik seçimi; düğün mekanına, gelinin vücut ölçülerine, ten rengine ve düğün konseptine göre yapılmalı. Pek çok unsur, gelinliğin yapısını etkileyebilir. Gelinlerimiz de bütün bu unsurları göz önünde bulundurup tercih yaparlarsa, kesinlikle en iyi sonucu elde edecekler.

Biz gelinliklerimizde tercihe göre; saten kumaş, Fransız danteli gibi kumaşlar kullanmayı çok seviyoruz. Bembeyaz gelinliğinizi de minik taşlar ve incilerle süslüyoruz. Dilerseniz, duvağınızı da gelinliğinize uygun olarak tasarlayabiliyoruz. Gelinliğin yapısına göre duvak boyu ve kumaş türü değişiklik gösteriyor.

Firmamızda gelinliğin yanı sıra abiye ve kına kıyafetleri de bulunuyor. Siz gelinliğiniz için mağazamızda tercih yaparken, misafirleriniz de kendileri için elbise bakma imkanı buluyorlar. Ayrıca dilerseniz, gelinliğinizi kiralayabiliyorsunuz. Böylece, bütçenize uygun her tarzda gelinliğe sahip olabilirsiniz.

İzmir gelinlik kiralama fiyatları ve hizmet detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Murat Kaymaz

  • Adres: Akdeniz Mah., Şehit Fethi Cad. No:13 K.5 Gümrük-KonakYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!