Mrt Sposa

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Mrt Sposa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mrt Sposa Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mrt Sposa Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mrt Sposa Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Mrt Sposa Hakkında

Evlilik arifesinde olan tüm gelinlerin hayalidir gelinlik giymek. Hatta küçük kız çocukları bile oyunlarını düzenlerken gelinlik giyme hevesindedir. Hayatınızda bir kere giyeceğiniz bu elbisenin tam hayalinizdeki gibi ve kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de Mrt Sposa Gelinlik olarak, İzmir gelinlik firmaları arasındaki yerimizi, sizin isteklerinize cevap vererek koruyoruz.

Güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte öncelikle hayalinizdeki gelinlik modelini öğreniyoruz. En özel gününüzde en mutlu hissetmeniz için hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmuş olmak çok önemli. Daha sonra sizinle fikir alışverişinde bulunup, vücudunuz için en uygun gelinliği beraber seçiyoruz. A kesimden prenses modele kadar pek çok seçeneğimiz mevcut. Hazır modellerimiz arasından tercih edebileceğiniz gibi özel dikim de çalışabiliyoruz. Deneyimli dikiş ustalarımızın ellerinden çıkan gelinlikler, adeta bir sanat eserini andırıyor.

Gelinlik seçimi; düğün mekanına, gelinin vücut ölçülerine, ten rengine ve düğün konseptine göre yapılmalı. Pek çok unsur, gelinliğin yapısını etkileyebilir. Gelinlerimiz de bütün bu unsurları göz önünde bulundurup tercih yaparlarsa, kesinlikle en iyi sonucu elde edecekler.

Biz gelinliklerimizde tercihe göre; saten kumaş, Fransız danteli gibi kumaşlar kullanmayı çok seviyoruz. Bembeyaz gelinliğinizi de minik taşlar ve incilerle süslüyoruz. Dilerseniz, duvağınızı da gelinliğinize uygun olarak tasarlayabiliyoruz. Gelinliğin yapısına göre duvak boyu ve kumaş türü değişiklik gösteriyor.

Firmamızda gelinliğin yanı sıra abiye ve kına kıyafetleri de bulunuyor. Siz gelinliğiniz için mağazamızda tercih yaparken, misafirleriniz de kendileri için elbise bakma imkanı buluyorlar. Ayrıca dilerseniz, gelinliğinizi kiralayabiliyorsunuz. Böylece, bütçenize uygun her tarzda gelinliğe sahip olabilirsiniz.

İzmir gelinlik kiralama fiyatları ve hizmet detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurmak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah., Şehit Fethi Cad. No:13 K.5 Gümrük-Konak

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.