Moli Gelinlik

E-posta Gönder

Moli Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Moli Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Moli Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Moli Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak

Moli Gelinlik Hakkında

Bir kere giyeceğiniz fakat giymekten son derece keyif alacağınız gelinliğiniz için profesyonel bir hizmet sunuyor, tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için sabırsızlanıyoruz! Moli Gelinlik olarak bu özel günde tercih edilmenin sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacak, farklı tarzlara, farklı bedenlere ve farklı bütçelere hitap edecek gelinliklerimiz ile hayallerinize erişeceğiz.

Modaevimizde değişen modayı yakından takip ediyor, en yeni trendleri ve sıklıkla tercih edilen gelinlikleri gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Oldukça geniş ürün yelpazemizin yanı sıra uzman tasarımcılarımız ile aklınızdaki gelinlikleri de tasarlayabiliyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim için çok önemli! Bu yüzden kendinizi hangi gelinliğin içinde özel hissedecekseniz, onu ortaya çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Klasik, geleneksel, sade, modern, gösterişli ya da işlemeleri gelinliklerimizi maksimum birkaç hafta içinde teslim ederken uygun fiyatlarımız ile de yüzünüzdeki tebessümün sebebi oluyoruz.

Gelinliğinizle kusursuz görünmek için maksimum 3 provaya ihtiyacımız oluyor. Vücut ölçülerinizi alarak diktiğimiz gelinliğinizin üstünde son rötuşlar gerçekleştiriyor, küçük detayları tamamlıyoruz. Düğününüz yaklaştıkça yoğun bir tempoya sahip olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden prova günlerini de uygunluğunuza göre planlıyoruz.

Dikim, kesim, işçilik, tasarım, kumaş ve aksesuar gibi detayların hepsinde kaliteye şahit oluyorsunuz. Moli Tekstil markasını taşıyan gelinliklerimizin hepsi, sektörün en kaliteli gelinliklerinden oluyor. Bunu düğününüzde sevdiklerinize göstermek ve hayran bakışlara şahit olmak istemez misiniz?

Yalnızca gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kaftan gibi modeller de sunarak tüm özel günleriniz için hizmet veriyoruz. Düğününüzden önce gerçekleştireceğiniz kına ya da söz gibi organizasyonlarınız için de Moli Gelinlik farkını yaşayabilirsiniz.

Gelinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Gazi Bulvarı No:7/C

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Moli Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.