Moli Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Bir kere giyeceğiniz fakat giymekten son derece keyif alacağınız gelinliğiniz için profesyonel bir hizmet sunuyor, tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için sabırsızlanıyoruz! Moli Gelinlik olarak bu özel günde tercih edilmenin sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacak, farklı tarzlara, farklı bedenlere ve farklı bütçelere hitap edecek gelinliklerimiz ile hayallerinize erişeceğiz.

Modaevimizde değişen modayı yakından takip ediyor, en yeni trendleri ve sıklıkla tercih edilen gelinlikleri gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Oldukça geniş ürün yelpazemizin yanı sıra uzman tasarımcılarımız ile aklınızdaki gelinlikleri de tasarlayabiliyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim için çok önemli! Bu yüzden kendinizi hangi gelinliğin içinde özel hissedecekseniz, onu ortaya çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Klasik, geleneksel, sade, modern, gösterişli ya da işlemeleri gelinliklerimizi maksimum birkaç hafta içinde teslim ederken uygun fiyatlarımız ile de yüzünüzdeki tebessümün sebebi oluyoruz.

Gelinliğinizle kusursuz görünmek için maksimum 3 provaya ihtiyacımız oluyor. Vücut ölçülerinizi alarak diktiğimiz gelinliğinizin üstünde son rötuşlar gerçekleştiriyor, küçük detayları tamamlıyoruz. Düğününüz yaklaştıkça yoğun bir tempoya sahip olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden prova günlerini de uygunluğunuza göre planlıyoruz.

Dikim, kesim, işçilik, tasarım, kumaş ve aksesuar gibi detayların hepsinde kaliteye şahit oluyorsunuz. Moli Tekstil markasını taşıyan gelinliklerimizin hepsi, sektörün en kaliteli gelinliklerinden oluyor. Bunu düğününüzde sevdiklerinize göstermek ve hayran bakışlara şahit olmak istemez misiniz?

Yalnızca gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kaftan gibi modeller de sunarak tüm özel günleriniz için hizmet veriyoruz. Düğününüzden önce gerçekleştireceğiniz kına ya da söz gibi organizasyonlarınız için de Moli Gelinlik farkını yaşayabilirsiniz.

Gelinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

MİHRİBAN HNM

Yetkili Kişi

  • Adres: Gazi Bulvarı No:7/C

Moli Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!