Gelinlik İzmir

Mirliva Sposa

 • Min. Fiyat
  30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mirliva Sposa Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Mirliva Sposa Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Mirliva Sposa Sıkça Sorulan Sorular

Mirliva Sposa gelinlik fiyatları ne kadar?

Mirliva Sposa gelinlik fiyatları 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mirliva Sposa ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Helen, Arap, Balık, Prenses, vintage"

Mirliva Sposa gelinlik teslim süresi ne kadar?

Mirliva Sposa gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Mirliva Sposa kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Mirliva Sposa 3-5 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Mirliva Sposa aksesuar sağlıyor mu?

Mirliva Sposa, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Mirliva Sposa düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Mirliva Sposa düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Mirliva Sposa pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Mirliva Sposa pazar günü hizmet veriyor.

Mirliva Sposa Hakkında

Mirliva Sposa markamızla gelin adayları 2017 yılından beri hayallerindeki gelinliğe kavuşuyor. 2014’ten bu yana Brezilya’da Sao Paulo’dan başlayarak dünyanın pek çok ülkesindeki gelinlerin tercihiyiz. Kişiye özel ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz tasarımlarımızla gelinlerimize kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi ilke edindik. Birbirinden gösterişli ve ihtişamlı haute couture gelinlik tasarımlarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek beğeninize sunuyoruz.

Deneyim

Mirliva Sposa kendini sürekli geliştiren bir marka. Ekip arkadaşlarımız gelinlik sektörüne dair eğitimlerini Sao Paulo ve Barselona’da alıyor. New York’ta ve Sao Paulo’da çeşitli defilelere katıldık ve kreasyonlarımız büyük beğeni toplarken, başarılarımız basına da yansıdı. 11 kişilik bir ekibimiz var. Sadece bizde görebileceğiniz bir uygulamayla kalıplarımızı bilgisayarda oluşturuyoruz. Üretim ağımızı Brezilya ile İspanya, Almanya, Filistin, Ürdün ve Amerika’ya kadar taşıdık.

Hizmetler

Önde gelen İzmir özel tasarım gelinlik markalarından biriyiz ve ekibimiz gelinlerimizle birebir ilgileniyor. Biz, Mirliva Sposa’da standart gelinlikler üretmek yerine, gelinlerimizin vücut ölçülerine göre çalışmayı tercih ediyoruz. Böylece gelinlerimiz kendilerini daha rahat ve güvende hissediyor. Seçilen modele göre prova alıyor ve ortalama 3 ila 5 prova sonunda gelinliğinizi tam da hayal ettiğiniz şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca yurtdışına online destek verebiliriz.

Tasarım / Tarz

Gelinliklerimizin modellerini tercihlerinize göre belirlediğimizi söyleyebiliriz. Ağırlıklı olarak prenses, Helen ve balık modeller çalışıyoruz. Gelinliklerimizde göz alıcı taş işlemeler, dekolteler, danteller ve çok titiz bir işçilik görebilirsiniz. Özel dikim hizmet sunarken sadece Türkiye değil, dünya genelindeki pek çok farklı ülke ve kültürden gelinimize hitap edecek modeller hazırlıyoruz. Bu nedenle kreasyonlarımızda göz kamaştıran gelinliklere bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Kişiye özel tasarımlar yaparken sadece gelinliklerimize yoğunlaşmayı tercih ediyoruz. Mirliva Sposa gelinliklerini tercih ettiğinizde duvağınızı yine size özel tasarlayabiliriz. Gelinlik seçiminin ne kadar önemli bir süreç olduğunun farkındayız. Sizi en içinize sinen ve yakışan modellerle buluşturabilmek için firmamız bünyesinde gelin koçluğu hizmeti de veriyoruz. Böylelikle karar aşamasından prova ve gelinliğinizin teslimine kadar her adımda yanınızda oluyoruz.

İzmir gelinlik modelleri ve fiyatlarımızla gelinlerimizin her türlü isteğine cevap verebilen, uluslararası bir kuruluşuz. Mirliva Sposa’da kaliteyi ve teknik bilgilerimizi birleştirerek bugüne dek sayısız geline hayallerindeki elbiseyi sunduk. Yenilikçi ekibimizle tanışmak ve farklı ürünlerimizi denemek isterseniz, iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gelinlik fiyatlarımız için sayfanın yanındaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • İlker Ulaş
  Yönetici

İletişim

 • Adres:

  ismetkaptan mh 1364 sokak no:6 Konak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Mirliva Sposa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.