Miranda Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Miranda Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miranda Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miranda Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Miranda Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Miranda Moda Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmak için yoğun bir araştırma sürecinde olduğunuzun farkındayız. İzmir’de hizmet verdiğimiz Miranda Gelinlik isimli mağazamızda her şeyin sorunsuz ilerlediği bir tercih süreciyle aradığınız gelini bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe başarılı şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. İster hazır model isterseniz de özel dikim gelinliklerimizle fark yaratan bir görünüme bürünmenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Sizi mağazamıza geldiğinizde güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Aklınızda nasıl bir model olduğunu, fiziksel özelliklerinizi ve düğününüzün konseptini göz önünde bulundurarak yardımcı oluyoruz. Önce beğeninize hazır modellerimizi sunuyoruz. Eğer içlerinden beğendikleriniz varsa ufak tefek tadilatlarla size uygun hale getirerek düğün gününüz için hazırlıyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden beğendiğiniz yoksa özel dikimlerle de size yardımcı oluyoruz. Aklınızda bir model varsa onu kağıt üzerine dökerek sizin için tasarlıyoruz. Fikir konusunda bize danışmak isterseniz tecrübelerimize dayanarak size yardımcı oluyoruz.

Vücut ölçülerinizi alarak size uygun kalıp çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve el işçiliği kullandığımız mağazamız içerisinde 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi eksiksiz olarak hazırlayarak size teslim ediyoruz. Saten kumaşlar, organze simli tüller, inciler ve parlak taşlarla gelinliğinizin modelini göz kamaştırıcı hale getiriyoruz. Duvağınızı da gelinlik modelinize uygun yaparak düşlerinizin gelini olmanızı sağlıyoruz.

Siz de İzmir gelinlik mağazaları arasında yer alan Miranda Modaevi’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Randevu ile çalıştığımız için sizi en iyi şekilde ağırlayabilmek için mutlaka önceden iletişim kurmamız gerekiyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mahallesi, Halit Ziya Blv. 57 A, 35210 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miranda Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.