Melissa Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kemalpaşa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Sema Çiçekçi
40 36

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ömrünüzde tek bir kez yaşayacağınız ancak bir daha da asla unutmayacağınız o gün, düğününüz. Peki, bir düğünün olmazsa olmazı ve düğün denince akla ilk gelen şey nedir? Elbette ki gelinlikler. Biz de işte böylesine güzide ve değerli bir olayın parçası olmak için çalışıyoruz. Uzun yıllardır düğün sektörünün moda sektörü ile birleştiği yerdeyiz ve bir modaevi olarak gelinlikler üretiyoruz. Mağazamız Melissa Gelinlik Kemalpaşa’da merkezi bir konumda bulunuyor ve hem bir mağaza hem de bir atölye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burada hepsi alanında uzman ve son derece tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Çok uzun süredir bu işteyiz ve her geçen gün daha da büyüyen bir aileye sahibiz. Çünkü her bir çiftimiz ve her bir gelinimiz bizim için aynı derece öneme sahip. Ayrıca Kemalpaşa haricinde bir şubemiz daha var ve Urla mağazamızla İzmir’in merkeze uzak bölgelerine dahi ulaşabiliyoruz. İki şube ve pek çok çalışana sahip olmamızdan ötürü işimizi doğru yaptığımızı anlayabiliyoruz.

Melissa Gelinlik olarak her zevke, bedene, ölçülere, tarza ve bütçeye sahip gelin adaylarına hitap edebiliyoruz. Elimizde çok fazla model bulunduruyor ve seçeneklerimizi bol tutuyoruz ki mağazadan içeri adımını atan her gelinimiz aradığını zorlanmadan bulsun. Hem kendi tasarımlarımıza hem de en sevilen diğer markaların güncel kreasyonlarına yer veriyoruz. Üstelik sadece bununla da sınırlı tutmuyoruz, dileyen gelinlerimize özel dikim de yapıyoruz. Gelinin isteklerine göre tasarımcımız çizimini yapıyor ve terzilerimiz en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek kaliteli kumaş ve dantellerle gelinliği dikiyorlar.

Hem gelin hem de damadı tam anlamıyla hazırlamayı da görev ediniyoruz ve gelinin duvak ve türban duvağından damatlığa kadar tüm ihtiyaçlarını bizden daha uygun fiyata karşılamalarını sağlıyoruz. Tüm bu bahsettiğimiz hizmetler ve Melissa Gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mehmet akif ersoy mh. 161.sk no:17 Kemalpaşa /İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!