Melissa Gelinlik

E-posta Gönder

 • Kemalpaşa, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Melissa Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Melissa Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Melissa Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Melissa Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Melissa Gelinlik Hakkında

Ömrünüzde tek bir kez yaşayacağınız ancak bir daha da asla unutmayacağınız o gün, düğününüz. Peki, bir düğünün olmazsa olmazı ve düğün denince akla ilk gelen şey nedir? Elbette ki gelinlikler. Biz de işte böylesine güzide ve değerli bir olayın parçası olmak için çalışıyoruz. Uzun yıllardır düğün sektörünün moda sektörü ile birleştiği yerdeyiz ve bir modaevi olarak gelinlikler üretiyoruz. Mağazamız Melissa Gelinlik Kemalpaşa’da merkezi bir konumda bulunuyor ve hem bir mağaza hem de bir atölye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burada hepsi alanında uzman ve son derece tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Çok uzun süredir bu işteyiz ve her geçen gün daha da büyüyen bir aileye sahibiz. Çünkü her bir çiftimiz ve her bir gelinimiz bizim için aynı derece öneme sahip. Ayrıca Kemalpaşa haricinde bir şubemiz daha var ve Urla mağazamızla İzmir’in merkeze uzak bölgelerine dahi ulaşabiliyoruz. İki şube ve pek çok çalışana sahip olmamızdan ötürü işimizi doğru yaptığımızı anlayabiliyoruz.

Melissa Gelinlik olarak her zevke, bedene, ölçülere, tarza ve bütçeye sahip gelin adaylarına hitap edebiliyoruz. Elimizde çok fazla model bulunduruyor ve seçeneklerimizi bol tutuyoruz ki mağazadan içeri adımını atan her gelinimiz aradığını zorlanmadan bulsun. Hem kendi tasarımlarımıza hem de en sevilen diğer markaların güncel kreasyonlarına yer veriyoruz. Üstelik sadece bununla da sınırlı tutmuyoruz, dileyen gelinlerimize özel dikim de yapıyoruz. Gelinin isteklerine göre tasarımcımız çizimini yapıyor ve terzilerimiz en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek kaliteli kumaş ve dantellerle gelinliği dikiyorlar.

Hem gelin hem de damadı tam anlamıyla hazırlamayı da görev ediniyoruz ve gelinin duvak ve türban duvağından damatlığa kadar tüm ihtiyaçlarını bizden daha uygun fiyata karşılamalarını sağlıyoruz. Tüm bu bahsettiğimiz hizmetler ve Melissa Gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet akif ersoy mh. 161.sk no:17 Kemalpaşa /İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.