Masal Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

......

Maxxen Angel Wedding Dress
64 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

......

Jeyan Gedik
25 1 10

Konak

Jeyan Gedik

......

Hakkında

Kabarık, dantelli, kayık yaka, straplez, balık, romantik, vintage, tek omuzlu, taş işlemeli, kısa, uzun, kuyruklu gibi çok çeşitli gelinlik modelleri Masal Moda da yer almaktadır. Dikilen gelinliklerin güzelliği, duruşu birçok etkene bağlıdır. Bu etkenlerden biride kumaşlardır. Bu nedenle kumaş seçimleri oldukça önemlidir. Her türlü gelinlik kumaşları burada yer almaktadır. Gelin adayları istedikleri kumaşlardan istedikleri gelinlik modellerini burada diktirebilmektedirler. Hazır gelinlik modelleri arasından da tercihlerini gerçekleştirebilmektedirler. Çok çeşitli ürün yelpazesi ile gelin adayları kendi konseptlerine ve tarzlarına göre en uygun olan modelleri bulabileceklerdir. Gelinlikler ile uyumlu şekillerde, duvak modelleri de tasarlanmaktadır ve dikilmektedir. Bu hizmetler sadece gelinlik ile sınırlı değildir. Kına gecesi elbiseleri ve nişanlık gibi özel kıyafetlerinde tasarımı ve dikimi burada yapılmaktadır.

İletişim

Ilay Yigit

  • Adres: Akdeniz Mahallesi Fevzipaşa Bulvarı No:41 Akseki İşhanı Daire:202

Masal Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.