Madam Siti

E-posta Gönder

2 yorum

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Gelinlik modelinin seçimi kadar doğru kumaş ve doğru terzi seçimi de önemlidir. Beğendiğiniz model, seçtiğiniz terzinin şimdiye kadar denemediği figürler taşıyabilir. Mutlaka işinde usta, gözünüzün tuttuğu birisine diktirmelisiniz. Çünkü bu olmadı yenisini dikelim diyecek vaktiniz her zaman olmayabilir.Gelinlik dikimi, profesyonel ve titiz bir çalışma gerektirir.25 yıllık deneyimimizle siz gelinlerimizin hayalini gerçekleştiriyoruz. KUBA MODA olrak en iyi gelinlik; ayrıntıların zenginliğe ve şıklığa hizmet ettiği, parçanın bütüne uygun olduğu gelinliktir. En iyi gelinlik; gelinin bedenine uyumlu olarak tasarlanmış olan gelinliktir.

Önerilen Firmalar

Nergis Şahan Couture
127 3 22

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim
Nayla Sposa
171 73

Konak

Nayla Sposa

2 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

25 yılı aşan bir süredir sektörde yer alıyoruz ve İzmir Çankaya gelinlik modaevleri arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Madam Siti olarak uzun yıllara dayanan bir moda geçmişine sahibiz ve çıraklıktan başlayarak geldiğimiz konumu her büyük çabalar ve uzun mesailer harcayarak elde ettik. Mimar Kemalettin Caddesi üzerinde açtığımız mağazamız ile gelin adaylarını ağırlıyoruz. Aynı zamanda atölyemiz de olan mağazamızda her biri alanında uzman ve de deneyim sahibi harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hem profesyonel bir şekilde işimizi yapıyor hem de güler yüzlülük ve samimiyetle müşterilerimize hizmet ediyoruz.

Bir gelinlik mağazası olarak herkesin hayatında yaşadığı veya yaşamayı arzuladığı o en özel gün için çalışıyoruz. Dünyaevine girmeye karar vermiş ve bu uğurda önemli adımlar atmış çiftlerle bir araya geliyor, onlara hayal ettiklerini vermek için çabalıyoruz. Her zevkten, bedenden ve bütçeden gelin adayımıza hitap edebilecek geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Sürekli olarak dünya modasını takip ediyor ve yenilenen tarzlara ve günümüzün trendlerine hakimiyetimizi sürdürüyoruz.

Mağazamızda pek çok farklı kreasyondan çok sayıda seçenek bulunduruyoruz. Bizi ziyaret eden gelinlerimize kendileri uygun ve de bize aktardıkları istekleri doğrultusunda bu modelleri sunarak denemelerine yardımcı oluyoruz. Eğer doğru elbiseyi bulduklarına inanırlarsa onlara gelinliklerini teslim ediyoruz. Elbette ki tek seçeneğimiz bu da değil. Hazır modellerde aradığını bulmadığını düşünen veya tamamen kendine özel bir gelinlik hayali kuran gelinlerimiz için kişiye özgü tasarım da yapabiliyoruz.

Gelinin vücut tipi ve ölçülerine, kişisel tarzı ve zevkine, düğün konseptine ve günün modasına uygun harika dizaynlar yapabiliyoruz. En kaliteli kumaşlar ve ince işçilikle birbirinden güzel gelinlikler, kınalıklar ve nişan abiyeleri dikebiliyoruz. Eğer tarihiniz yaklaşıyorsa bir an önce yandaki formu kullanarak bize ulaşın ve randevunuzu alın. Madam Siti İzmir Çankaya’da sizi bekliyor.

İletişim

Siti Kurus

  • Adres: Mimar Kemalettin Cad. Menemenlioğlu İş Merkezi No:128 K:2 D:202 206 207

Madam Siti Yol Haritası

2 yorum


d&a

defne & ali

Düğün Tarihi: 24.12.2015

Çok kaliteli tek kelime ile mukkemmel

G&E

Gözde & Erdem

Düğün Tarihi: 03.10.2015

Siti Hanım gelinliğimi istediğim gibi dikti hem de tam zamanında !
kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!