Kanevice Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Kanevice Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Kanevice Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Kanevice Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim

Kanevice Moda Hakkında

Düğünlerine Kaneviçe Moda farkıyla hazırlanmak isteyen çiftlere imkan ve olanaklarımızdan bahsedip kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz.

Gelinlik sektörüne girdiğimiz 2004 yılından beri özgün tasarımlarımız, uzman tasarımcı kadromuz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile İzmir’in en iyi gelinlikçileri arasında yer alıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri yaşadığımız heyecan ve mutluluğu koruyor, sizi en mutlu gününüze hazırlamanın sevinciyle çalışıyoruz. Güveninize layık olmak için her sene kendimizi geliştiriyor, yenilikleri yakından takip ediyoruz. Hayal ettiğiniz gelin olmak hassasiyetle çalışmaya devam ediyor, ömrünüzün “İyi ki” leri arasında yer almak için sabırsızlanıyoruz.

Sağladığımız her imkanda koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Oluşturduğumuz marka değerini hep daha da yukarıya çıkarmak için gerek ürünlerimizde gerekse de ağırlama kalitemizde en iyisini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Gelinlik modellerimizin farklılığı, bizi tercih eden her gelin adayının zevk ve tarzına hitap edebilmemizi sağlıyor. Sade ya da gösterişli, geleneksel ya da modern pek çok gelinliği modaevimizde bulabileceğiniz gibi en yeni trendleri de yıl yıl sunuyoruz.

Hazır modellerimizin yanı sıra gelin adaylarının aklındaki gelinlikleri de özel dikim imkanı ile tasarlayabiliyoruz. Uzman kadromuz modelin tüm detaylarını öğreniyor, vücut ölçülerinizi alıyor ve işlemlere en kısa sürede başlıyor. Tasarımcılarımız İzmir gelinlik firmalarından bizi ayıran en önemli özelliğimiz. Kumaş modellerimizde, işlemeleri taşlarda ve daha pek çok ayrıntıda kalitemizi hissedeceksiniz.

Modelini belirlediğiniz gelinliğin düğününüze hazır olması için maksimum 3 provaya ihtiyaç duyuyoruz. Prova saatlerini de tamamen sizin uygunluk durumunuza göre oluşturuyoruz. Gelinliğinizi kararlaştırdıktan sonra tüm işlemlerin tamamlanması ve teslim edilmesi ise 3 haftalık bir süreci kapsıyor.

Eğer siz de gelinlik modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mimar Kemalettin Cad. No:80 K:3-5 Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kanevice Moda Yol Haritası

Kanevice Moda Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

A&İ

Aysun & İsmail

Düğün Tarihi: 14.07.2016


Kaftan-bindallı arayışında olanlar için Nevşehir de tek mekan kanaviçe moda evi Aslı Hnm çok güleryüzlü çokkkk yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum ürünlerinde şahane ;)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.