Kaia Luca

Kaia Luca

Gelinlik

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? A kesim, balık gibi daha dar silüetlerden başlayarak balo silüetine kadar geniş bir yelpazede özel dikim yapılmaktadır. Firmanın kendi koleksiyonu özel üretilmiş nakış tasarımları ve boncuk işlerinden oluşmaktadır. Abiye tasarımı ve özel üretimi de yapılmaktadır.

Hakkında

İzmir’de gerçekleştireceğiniz düğününüz için gelinlik bakmak istiyor ve bu konuda kendini kanıtlamış, sektörde adından sıkça söz ettirmiş bir isimle çalışmayı tercih ediyorsanız Kaia Luca sizin için doğru bir tercih olacaktır. Farklı model ve aksesuarlarıyla her gelin adayının beklenti ve isteklerini karşılamayı amaçlayarak onları buradan mutlu bir şekilde uğurlayan Kaia Luca, İzmir’in gözdesi Alsancak’ta faaliyet gösteriyor. Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bulunan mağazasının kapısından içeriye girdiğiniz ilk ânda, farkı ve kaliteyi hissedeceksiniz.

Hem kişiye özel hem de toplu bir üretim firması olarak faaliyet gösteren ve gelin adaylarının yanında toptan müşteriler tarafından da sıkça tercih edilen Kaia Luca, bu özelliğiyle İzmir gelinlik mağazalarından da sıyrılıyor. Bugün birçok farklı yere kendi imzasının bulunduğu gelinlik, abiye ve nişanlıklarını sunma fırsatı bulan bir firmanın hizmeti sizi tatmin edecek, tecrübesi ve bilgi birikimleri, sizi düğününüze kusursuz bir şekilde hazırlayacak!

Bünyesinde tafta ve satenin yanı sıra kristal boncuklu ürünler, altın ve gümüş sırma nakışlı ürünler bulunuyor. %100 ipek kumaş tercih eden gelin adaylarına da farklı ve orijinal tasarımlar sunuyor. Tamamen sade ve şıklığı ön planda tutan Kaia Luca, modellerinde gelinlerin yüz güzelliğini ortaya çıkarıyor.

Kusursuz bir gelin olmanız için gelinliğinizin yanında kullanılan aksesuarları da Kaia Luca’da bulabiliyorsunuz. Duvak ve gelin kesesi seçeneklerini belirlerken gelinliğinize uygun tarzda olması dikkat ediliyor.

İzmir lüks gelinlik konusunda sürekli gelişen ve bu sektörün önemli şehirlerinden biri. Bu gelişime oldukça önemli bir katkı sağlayan Kaia Luca, birbirinden şık ve göz kamaştıran gelinlikleri bulabileceğiniz mağazalardan biri! Birbirinden farklı modelleri bulabileceğiniz, en yeni trend ve stillerin hâkim olduğu birçok seçeneği Kaia Luca farkıyla tercih edebiliyorsunuz.

Bu bilgiler doğrultusunda aradığınız hizmet anlayışını bulduğunuzu düşünüyor ve Kaia Luca gelini olmayı tercih ediyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Kıbrıs Şehitler Cad. No:9/3 Sağıroğlu Apt. Alsancak - Konak / İZMİR


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kaia Luca firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!