İzmirli Podyum

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

İzmirli Podyum Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

İzmirli Podyum Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İzmirli Podyum Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İzmirli Podyum Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

İzmirli Podyum Hakkında

Biz, gelinlerimize hep şunu soruyoruz: “Hayalinizi üzerinize giymek ister misiniz?” Bu soruya aldığımız cevapla yola çıkıyor, gelinimizin hissettiği coşku ve heyecanı en olumlu şekilde kullanarak onu stresten uzak bir sürece dahil ediyoruz. Çok uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli bir marka olarak gelinlerimize hayal ettiklerini vermeyi ve onları mutlu etmeyi çok iyi biliyoruz.

Mağazamız ve aynı zamanda atölyemiz İzmirli Podyum Kemeraltı’nda bulunuyor, İzmir’in en meşhur ve en merkezi konumu olarak aradığınız her şeyi bulabilirsiniz, biz de dahil. Perakende ve toptan olacak şekilde yılın modasına uygun sayısız gelinliğimizi sahipleriyle buluşturuyoruz. Hem her model ve türden pek çok hazır modeli hem de kişiye özel tasarım seçeneğini sunuyoruz. İster helen ister balık veya prenses, dilediğiniz ve vücut tipinize uygun her modeli sizin için çizip tasarlayıp en kaliteli kumaşlarla dikebiliriz.

Sadece gelinlikler için değil, aklınıza gelebilecek her özel gün ve organizasyon için bize başvurabilirsiniz. Söz veya nişan merasiminiz için zarif bir elbise, kına geceniz için gösterişli bir kınalık, nikah töreni için sade bir elbise, oğlunuzun sünneti için şık bir abiye, mezuniyet balosu elbisesi veya sevdiklerinizin özel gün davetlerine katılırken sizi son derece özenli gösterecek abiyeler gibi ihtiyaçlarınızın tamamına bizimle sahip olabilirsiniz.

Eğer en özel günlerinizde en güzel halinizle boy göstermek ve tüm sevdiklerinizin imrenerek beğenilerini dile getirdikleri geri dönüşler almak isterseniz doğru adrestesiniz. İzmirli Podyum olarak sizi özellikle de düğününüzde yalnız bırakmayı hiç istemeyiz. Mağazamızı ziyaret etmek isterseniz kapımız size her zaman açık. Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa elinizi çabuk tutup bir an önce gelinliğinizi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Yandaki formu doldurup bize kolayca ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.