İstanbul Gelinlik & Bindallı

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

İstanbul Gelinlik & Bindallı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İstanbul Gelinlik & Bindallı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İstanbul Gelinlik & Bindallı Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

İstanbul Gelinlik & Bindallı Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

İstanbul Gelinlik & Bindallı Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde her detayıyla kusursuz bir gelinliğin içinde mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi İstanbul Gelinlik ve Bindallı’ya davet ediyoruz.

Biz profesyonel modacılarımızla sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Şimdiye kadar pek çok gelinin en özel gününde mutluluğuna fark yaratan tasarımlarımızla dahil olduk. Gelinlerimizden aldığımız iyi referanslarla ve moda aşkımızla da kendimizi daha ileri taşımak için çalışmayı hiç bırakmadık.

Düğün gününüzde sizi sıra dışı bir güzelliğe ulaştıracak özgün tasarımlarla hizmet veriyoruz. Alanında uzman modacılarımızla en cesur çizgileri dahi gelinliklerimizde ustalıkla kullanabiliyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla gelinliklerimizi hazırlıyor, sektörümüze değer katacak tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.

Her gelin en özel gününde hayalindeki gelinliğe sahip olmayı hak ediyor. Bu nedenle her tarza, her düğün mekanına, her konsepte ve her vücut yapısına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her müstakbel gelinin mağazamızdan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde gelinliklerimizi her beden ölçüsündeki geline kusursuz oturacak bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Vücudu muhteşem bir şekilde saran balık model gelinliklerden, dantelli bohem tarzdaki gelinliklere kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz.

Gelinliklerimizde modelin güzelliğini kumaşın ve el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Gelinliklerimizde bu nedenle sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinden işlemesine kadar büyük bir titizlikle gelinliklerimizi hazırlıyor, kusursuz el işçiliği ile hizmet sunuyoruz.

Gelinliklerimizin yanında birbirinden güzel bindallı modellerimizle de size fark yaratan hizmet sunuyoruz. Bindallı modellerimizde de özel dikim hizmeti sunuyoruz.

Siz de düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplayacağınız kusursuz bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, gelinlik ve bindallı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.