İğne İplik Moda İzmir

E-posta Gönder

İğne İplik Moda İzmir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

İğne İplik Moda İzmir Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

İğne İplik Moda İzmir Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

İğne İplik Moda İzmir Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi

İğne İplik Moda İzmir Hakkında

Uzun yıllardır özel gün kostümleri üreterek moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugün 3.500 metrekare büyüklüğünde kapalı üretim alanımızda çok sayıda tasarıma hayat veriyoruz. Kendimize ait tasarımlarımızla üretim yapan bir firma olarak kalite standartlarımız ve tarzımız ile ön plana çıktık. Sürekli büyüyerek sektördeki iddiamızı ve köklü bir firma olduğumuzu kanıtladık.

İğne İplik Moda ismini bir marka haline getirdik ve yurt içinde olduğumuz kadar yurt dışında da ün sahibi olduk. Öyle ki hem Türkiye hem de farklı ülkelerde toplam 10 tane şube açtık. İğne İplik Modaevi İzmir’de 2, İstanbul’da 7 ve Bursa’da 1 şubeyle üretim ve satış yapmaya devam ediyor. Bayiliklerimiz ile Almanya ve İran mağazalarımızda ise hazır modellerimizin satışını gerçekleştiriyoruz.

Deneyim

İğne İplik Moda markasını ilk kez 1996 yılında kurduk ve o günden beri aynı motivasyonla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Kaydettiğimiz ivme sayesinde bugün dünyanın 5 kıtasına ve 20’den fazla farklı ülkeye gelinlik ve damatlık ihracatı yapıyoruz. Zamansız ve her zevke hitap eden ürünlerimizle farklı kültürden ve tarzlardan çiftlere hitap edebiliyoruz.

Hizmetler

Her yıl iki ayrı dönemde tüm detaylarıyla bize ait olan ve koleksiyonlar üretiyoruz. Bu hazır modellerin tüm örneklerinden mağazalarımıza dağıtıyor ve ziyaret eden gelinlerimize sunuyoruz. Denemeler esnasında geline uygun olduğunu düşündüğümüz modellerden örnekler gösteriyor, eğer dilerse ona özel gelinlik dizaynı da yapıyoruz. 1 ila 3 provada hazırlanan gelinlikleri düğün gününe kadar mağazada muhafaza edebiliyoruz.

Tasarım / Tarz

Kişiye özel tasarımlar konusunda sınır belirlemeksizin tamamen gelinin tarzına uygun özgün çizimler yapıyoruz. Dizaynımızın günümüz modası ve estetik anlayışına hitap eden modern bir çizgide olmasına özen gösteriyoruz. Gelinliklerde kesim olarak genellikle A, balık veya Helen tercih ediyoruz. Üst kısım için uzun veya düşük kollu, kolsuz, ince veya kalın askı ve ön veya sırt dekoltesi seçeneklerinden uygun olanını seçiyoruz.

Ek Hizmetler

Gelinlikler haricinde nikah töreni elbisesi, söz ve nişanlıklar, kokteyl veya after partiye uygun mini elbiseler de tasarlıyoruz. Gelinliğin yanında dileyenlere işlemeli veya tül duvak, gelin kesesi, gelin buketi, eldiven ve sabahlık da tedarik ediyoruz. İğne İplik Moda olarak damatları da özel günlerinde yalnız bırakmıyor, çok farklı renk ve model seçeneklerine sahip damatlıklar üretiyoruz.

Eğer en özel gününüzü standartlaşmış kalitede hizmet sunan büyük bir markaya emanet etmek isterseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Hazır modellerimizi görmek veya dilediğiniz özel tasarımı konuşmak için İğne İplik Moda Konak şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Randevu almak veya gelinlik ve damatlık kampanyalarımızdan haberdar olmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.