Hülya Karakoç Houte Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
99 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her sezon değişen modayı yakından takip eden ekibimizle birlikte hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamak için buradayız! Gelin düşlerinizden de öte, tamamen size özel tasarımla misafirlerinizin gözlerini kamaştıralım. Bu süreçte dilediğiniz modeli bize göstermeniz yeterli olacak.

Hülya Karakoç Houte Couture ailesi olarak, en kaliteli ve güzel gelinliği ortaya koyabilmek için titiz bir çalışma yürütüyor, tüm aşamalarla yakından ilgileniyoruz. İstenilen beden ve kalıpta modeli yaratabildiğimiz gibi hazır gelinlik tasarımlarımızdan da dilediğinizi seçebileceğinizi belirtmek isterim. Tercih ettiğiniz hazır modeller üzerinde düzenleme yaparak hızlı bir şekilde size teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde düğün tarihinizi soruyoruz ve hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Daha sonra hayalindeki gelinliğin bir fotoğrafı varsa birlikte incelemeler yapıyoruz. Bu noktada bedeniniz için uygun tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmiyoruz. Tecrübelerimiz için en büyük yardımcımız olacak, bize güvenin! Son zamanların trend modellerini dikkate alarak yaptığımız son dokunuşları çok beğeneceğinize eminiz.

Hayatınızın en değerli anlarını yaşayacağınız düğün gününüzün en önemli noktası gelinliktir. Bunun farkında ve üstlendiği sorumluluğun farkında olan ekibimizle birlikte tamamen içinize sinen bir gelinlikle çıkmanızı istiyoruz konuklarınızın karşısına. Hizmetlerimizi memnuniyetinizi sağlamak için sürekli geliştiriyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de dikkate alıyoruz. Süreç sonunda her detayıyla kusursuz bir gelinliğe sahip oluyorsunuz.

Ortalama 2 ila 3 provanın yeterli olduğu dikim sürecimiz bulunuyor ama talep ederseniz prova sayımızı artırabiliyoruz. Şayet hazır modellerimizden seçim yaptırsanız teslim süremizin çok kısa olduğunu söylemek isteriz. Tüm vücut ölçülerine uygun hazır gelinlik modellerini denenebilmesi açısından hazır tutmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle ‘’Acaba bedenime uygun gelinlik bulabilecek miyim?’’ stresi yaşamıyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’

İletişim

Hulya Karakoc

  • Adres: Kültür, 1438. Sk. No:3 Alsancak/Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!