Hermanas

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Lima Bloom Wedding Dress
108 10

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinde karşılaştığınız tüm gelinlerden farklı olmak istiyorsanız, Hermanas İzmir ailesi olarak biz bunun garantisini size veriyoruz. Birbirinden güzel hazır abiye ve gelinlik modellerimiz olduğu gibi kişiye özel tasarımlar da hazırlayabiliyoruz. Siz de unutulmaz bir gelin olmak istiyorsanız doğru bir modaeviyle çalışmalısınız.

Dantel ve kaliteli kumaşlarımızı Los Angeles, Milano ve İstanbul'dan tedarik ediyoruz. Bu şekilde çalışarak dünyada moda olan trendleri de yakından takip etme fırsatı buluyoruz. Farklı kumaş çeşitlerine de daha kolay eriştiğimiz için çalışmalarımız esnasında bize avantaj sağlıyor. Kaliteli kumaş kullanımlarımızın yanı sıra el işçiliğine de fazlaca önem veriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalıştığımız için size tecrübelerimizle de yol gösteriyoruz. En doğru gelinliği bulmanız ve göz kamaştırmanız için size destek oluyoruz.

Düğünden önce sizi mağazamızda ağırlayarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Gelinlik modeli tercihinde vücut ölçüleri ve düğün mekanı karar aşamasında belirleyici unsurların başında geliyor. Her vücut tipine giden farklı bir model olduğu için sizin de boyunuzun uzunluğu, belinizin inceliği ve omuzlarınızın genişliği model tercihinizde bizim için yol gösterici. Düğün mekanlarında ise kır düğünü yapacak gelinler daha uçuşan ve bohem modellere yönelirken, salon düğünü tercih eden kadınlar daha ihtişamlı, parlak ve kabarık modelleri tercih ediyor. Biz de satış danışmanlarımızla birlikte sizin için en doğru modeli bulmanızı yardımcı oluyoruz. Beyaz, krem ve inci beyazı gibi farklı renk tonlarımızla da geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor.

Siz de Alsancak gelinlik modaevleri arasında tarzınıza en yakın gelinliği bulabileceğiniz kaliteli bir mağaza arıyorsanız modellerimizi yakından görmek ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Duygu Karasu Ergüney

  • Adres: Kültür Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:209 Megapol Apt. Kat:3

Hermanas Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!